Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha vaterán veszek egy...

Az gáz ha vaterán veszek egy használt converset?

Figyelt kérdés
(jó anyagi helyzetbe vagyok.)
2011. ápr. 25. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ott mert finnyás vagyok ezen a téren hogy más levetett cucca :D de hogy ha úgy van hogy alig hordta mert kicsi volt vagy valami.Vagy csak megvette hogy direkt eladja akkor simán mert nincs rá írva hogy honnan van.De szerintem hogy ha jó helyzetbe vagyok akkor inkább újat vegyél.
2011. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi:) amúgy azért szeretnék használtat mivel az olcsóbb, és még növésben van a lábam, ezért nemigazán szeretnék olyan sokat kidobni egy újért:)

De ez amit kinéztem ez használva is volt, meg hibás is.

egyenlőre most ott tartunk, hogy enyém 1500-ért:D

2011. ápr. 25. 17:27
 3/15 Inez.R. válasza:
A Fiam a boltban vette a Converse cipőjét, és három havonta kicserélteti, mert mindegyiknek beszakad a talpa. A srác vékony, nem a testsúly miatt megy a cipő tönkre. Mindenesetre 6 hónapon belül kötelesek kicserélni, ha megvan a blokk, és ki is cserélik neki mindig az üzletben. Szóval rossz minőségű cuccot nem vennék használtan. Újonnan legalább ki tudod cseréltetni mindig..
2011. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi:)

linkeltem képet:


[link]


[link]



ez lenne:)

2011. ápr. 25. 17:39
 5/15 anonim ***** válasza:

attól függ mennyibe kerül,nem hibás-e

Szerintem simán vehetsz,kimosod és kész,én is vettem már vateráról

2011. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

thx:)

megnéznéd kérlek a képeket hogy megéri-e?

amúgy az ára 1500

2011. ápr. 25. 17:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
annyiért simán megéri
2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez új.nekem a régebbi converseim gumirésze így kezdett felszakadozni,ez meg egyáltalán nem.:)vagy lehet hogy nemis mostani képet rakott fel róla,vagy hamisítvány,mert viszont nagyon gyanús hogy ilyen olcsó..
2011. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Inez.R. válasza:
Én kérnék egy- két fotót a cipő belsejéről is és a talpáról is.. De én rigolyás vagyok, és nagyon rosszak a tapasztalatok a Converse csukáról itthon.. Egyébként szép.
2011. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi:)

amúgy adtak képet a talpáról, ill a belsejéről is, csak gondoltam hogy most elég lesz kettő.

2011. ápr. 25. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!