Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az öltözködésemről?

Mit gondoltok az öltözködésemről?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol egy 32 éves nőről, aki pólóban, farmerban és tornacipőben járkál úgy általánan, és csak nagyon ritkán öltözik fel ennél jobban, akkor is sportosan. Szolid smink, ápoltság rendben, de az öltözködés nagyon lezser.
2011. ápr. 15. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak kép alapján lehetne igazán elmondani.

Tegyél föl magadról egy képet, amin nincs ott az arcod, és úgy anonim maradsz:)

De így leírva semmi különöset nem gondolok róla. Tényleg jobb lenne képpel.

2011. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én inkább általánosságban vagyok kíváncsi, egy pólót meg farmert mindenki el tud képzelni, azért kérdeztem, mert elvileg ez nem egy normális dolog (mint ahogy sokan megjegyzik a környezetemben), de én így érzem jól magam.
2011. ápr. 15. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
vagány, fiatalos
2011. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akárcsak a párom. Igaz, ő 30, de hasonlóan jár sokszor és teljesen rendben van.
2011. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy póló/farmer kombináció lehet baromi divatos, vagány, vagy lehet lepukkant is...


Tehát így általánosságban ezt nem lehet megmondani, csak kép alapján.

2011. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%
Farmer,póló,pulcsi,tornacipő, nálam is ez a trend 34 évesen! Persze a farmer szűk szárú,a tornacipő Converse magassszárú és a póló is szűk fazonú derékig érő. Ezt így lehet akár szexisnek is nevezni. De ha egy bőszárú farmert viselsz,olyan tornacipővel amit a nadrág szára eltakar és ehhez felveszel egy hagyományos bő fazonú snassz pólót,akkor arról azt gondolom,hogy nem túl nőies, sőt... :)
2011. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít a kor, a tizen- huszonéveseket sem értem akik így járnak, hogy miért nem öltöznek nőiesebben, szebben? Arra gondolok ha ilyet látok, hogy nekik nem számít semmi, nem akarnak a barátjuknak, férjüknek sem tetszeni, nem akarnak vonzó igazi nők lenni, nem érdekli őket semmi csak a saját kényelmük. Pedig nem kell színes, díszes, fodros, magassarkú, mittudoménmi, lehet kényelmesen is nőiesen öltözködni. A póló, farmer, tornacsukában semmi nőiesség nincs, nem szép, nem vonzó egy férfinek. Persze ettől még nem zavar, mindenki öltözzön úgy ahogy akar.
2011. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!