Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek/csináltathatok...

Hol vehetek/csináltathatok "magasított cipőt" amilyen Tom Cruisenak is van? Vettetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan hordanak ilyet, úgy hallottam.


Pl. Tom Cruise, Nicolas Sarkozy, Elton John stb.

Ha jól meg van csinálva akár 7cm-el is magasabbnak tűnhet az ember. Nagy szükségem lenne rá, mert alig vagyok 162...


Hol lehet ilyet csináltatni Magyarországon? Esetleg volt már valakinek szerencséje ilyenhez? 900.000 forint alatt valóban nem csinálnak ilyet??? vagy az csak akkor van ha olyat akarok, mint a politikusoknak, sztároknak. Gondolom csak van olcsóbb is.


Köszönöm a válaszokat, kérem aki tud segítsen.


2009. márc. 3. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom Tom Cruisenak milyen cipője van, de ha magasabbnak akarsz látszani vegyél magas talpú bakancsot, olyat már láttam, vagyis a barátomnak is az van, mert ő alig 160 cm. Vagy nem tudom, ha lány vagy akkor egyéb lehetőségek is vannak... magassarkú, stb.
2009. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi


Mondjuk nem tudom a bakancs nekem milyen lenne mert inkább elegáns, fekete bőrcipőkhöz vagyok szokva, mást nem is nagyon vehetek fel a ruházatomhoz meg egyébként...

De ha olyan alkalomra kell, akkor jó ötlet a bakancs is, tényleg.


Ja, pasi vagyok tehát a tűsarkú és társai nem játszanak :)

2009. márc. 3. 01:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!