Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vennétek fel?

Milyen fürdőruhát vennétek fel?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt igen csúnya striák (köldök fölé)jelentek meg a hasamon. Nem akarom nagyon mutogatni, de az egyrészes fürdőruhának sem vagyok a híve. Ráadásul még maradt is rajtam egy pár kiló. Néha úgy érzem, hogy nem is akarom még fürdőbe sem menni...
2011. ápr. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

[link]

[link] párduc mintás, vagy az utolsó

2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel fel inkább egyrészeset? Írtad, hogy nem vagy híve, de most az divat, és sokkal esztétikusabb is lenne, plusz van, olyan, ami formázza is a derekat. A striák pedig 1-2 év alatt egy csomó mindenkinél eltűnnek, vagy alig látszanak utána, és akkor meg majd bátran hordhatsz bikinit megint.

Vagy a köztek megoldás a tankini...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem meghoztam a kedved :) Ami nem előnyös azt nem kell mutogatni, hangsúlyozd inkább azt ami szép.

2011. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bár én úgy érzem most nincs rajtam olyan, ami szép.

A cicijeim is lógnak, úgyhogy nekem csak olyan kellene amibe van merevítő is. Nem?

Tetszenek ezek a mostani egyrészesek. Köszönöm még egyszer.

2011. ápr. 15. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lógnak, mégis olyat hordok, amiben merevítő és vékony szivacs is van. A legtöbben amúgy is van, de sokkal esztétikusabb is, amikor a hideg vízből kijőve mondjuk nem nézi az egész orszg a mellbimbódat szóval ezen ne aggódj. Amúgy pedig vannak dolgok, amiket nem befolysol a szülés, pl az arcod, hajad, lábad... ezek közül ha csak egyiket hangsúlyozod jól, az is elég, hogy az összehatás jó legyen. az alakformáló fürdőruhát pedig próbáld ki, kb beépített homokóra alak, meg fogsz lepődni. Tankiniben is van...
2011. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és még kiegészítők: vannak strandra való műanyag bizsunyakláncok, karkötők (ha nem vagy az ugrándozós típus). plusz amkor a parton vagy akkor köss a derekadra törülköző helyett hatalmas muszlinkendőt, stílusos és sokkal kényelmesebben érzi magát az ember benne, mintha meztelenül kéne mászkálnia.

Amúgy meg ne aggódj, durvn hangzik, de ha gyerekkel vagy, akkor úgyis mindenki a gyereket nézi, tényleg.

2011. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!