Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolsz olcsón divatos...

Hol vásárolsz olcsón divatos ruhát?

Figyelt kérdés

...ha lehet veszprém megyében is megtalálható üzletet mondjatok. : )

newyorkerben tényleg olyan rossz minsőgűek a cuccok mint mondják? mert neten kinézetre elég jó cuccokat látni:P


F


2011. ápr. 9. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

new yorkernek nem tetszenek a ruhái, vannak abszolút p.csásak, meg idióta 10évesnek való tiritarka felsők... bár most látom h fiú vagy, igaz nem tudom, mennyi idős.

öcsémnek Jeans Club-ban, Invázióban szoktunk vásárolni (koptatott, zsebes farmerok, mintás/feliratos pólók, sötét sportcipők, cipzáros pulcsik, 16 éves), a barátom pedig szereti a new yorkert és a c & a-t is (egyszerű, sötét farmerek, fekete farmer, egyszínű (de színes) póló visszafogott mintával, egyszerűbb ingek, cipőnek wink, 22 éves)

2011. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 leszek nemsokára, nekem a new yorker ruhái kinézetre tetszenek, inkább az érdekel, hogy milyen a minősége, nem-e megy szét 2 hét alatt. :)
2011. ápr. 9. 01:10
 3/12 anonim ***** válasza:
ha rendeltetésszerűen használod akkor nem :D
2011. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
NewYorker, Tesco, de én Bp-en.
2011. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem van 1-2 New Yorkeres cuccom, nem ment szét egyik se, pedig rég megvannak. De azért nem olyan olcsó hely az, max. leértékeléskor.
2011. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Philip Russel-t ajánlanám... olcsó is és jó.
2011. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Philip Russel (Jeans Club) minőségben nem jobb, mint a New Yorker, kinézetre viszont nagyon gyenge. Átlag csíkos pulcsik, rossz szabású pólók...

A C&A-ra is ugyanezt tudnám mondani, bár a minőség jobb, de a legtöbb elég öreges, egyáltalán nem mondanám divatosnak.

A New Yorkerben tényleg vannak szép darabok, nekem a minőségével sincs problémám, és 22 évesen is találok a korosztályomnak megfelelő darabokat, bár te még csak 14 vagy, akkor meg főleg lesz dögivel.

Ha jól tudom, Kenveloban még van 20ezres akció (ebből 10ezret elengednek). Ott például most érdemes vásárolni, olyan árak vannak kb mint a New Yorkerben. És a minősége is megfelelő.

Ilyen inváziót meg kozmosz szitit egyáltalán nem ajánlanék, azok sima kínai cuccok európai körülmények között eladva. Mondanom sem kell, hogy két mosás után olyan büdös lesz az anyaguk, hogy...

2011. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó: jó néhány cuccom van az invázióból, és semmi gondom nincs velük (több éve megvan) :) igaz mostanában már nem jönnek be a felsők, amiket kipakolnak, de anno 500 meg 1000 ft-ért simán lehetett olyan jó felsőket kapni, mint a NY-ben vagy JC-ben. és azért nem mindegy h 5000-ért 10 felsőt veszek meg, vagy egyet...
2011. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja meg Charles Vögelében a Casablanca márkából találhatsz stílusosabb darabokat.

Vagy esetleg terranova. Bár veszprém megyében nincs.

2011. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is vannak inváziós cuccaim és semmi gondom sincs velük. Van olyan farmerom ami már lassan nyáron lesz 2éve, hogy megvan.
2011. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!