Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet már szerintetek rövidgat...

Lehet már szerintetek rövidgatyában, illetve pólóban járni napközben? (19/F)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én már láttam pár embert aki igy volt felöltözve, de szerintem elég csalós még az idő...
2011. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én még várnék, mert nincs azért olyan meleg! Délután 12-13 fok volt tegnap is, ma sincs túl meleg, én még várnék, nehogy megfázzon, mert ilyenkor lehet a legjobban megfázni! Vagy vigyen váltásruhát...
2011. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet:D
2011. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
valamelyik nap itt 19 fok is volt, akkor sokakat láttam így járkálni, a póló még okés de azért még hosszúnadrágot vennék
2011. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha te úgy érzed, hogy jó idő van, és te nem fázol 15 fokban rövid gatyában és pólóban, akkor vedd fel. ne más véleménye számítson
2011. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

figy, én nemvagyok egy fázós típus, rövidnadrágba voltam már március közepe óta, hülyének néztek de nem fáztam, akkormeg?

14/f

2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!