Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen ruháitok...

Lányok, milyen ruháitok vannak nyárra és mennyi?

Figyelt kérdés

Nekem felsőimből van sok, meg sem tudom számolni:D

Van egy fekete sportos short nacim, egy farmer shortom, egy barna színű halász nacim (ezt nem igazán szeretem sajnos:/ ), egy farmer halászom, és ennyi :S

Plusz egy magassarkú papucsom, és egy rózsaszín tornacipőm.


2011. ápr. 6. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

cipők:

két topánka (szürke, fekete), két converse "utánzat" (egy lila mintás, kockás, és egy fekete ) , egy sima esprit lapostalpú, normál szárú cipő, két saru (az egyik új, múlt héten vettem, a másik tavalyi, kicsit szakadt már) +strandra 1 papucs


felsők közül ugyanazokat hordom pólókat, mert a hosszúújjút nemis szeretem ezért nincs is, illetve kardigánok, (kb 3-4 de majd veszek még,) pólók olyan 30-35 db + kb. 10 ujjatlan póló


egy farmer, egy szürke, egy fekete és egy fehér sort


két rövidnadrág (ilyen puha anyag) de ez csak sporthoz, egy szürke és egy fekete


+harisnyák (sok..)

2011. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy ötféle balerinacipő, ilyen sportosabb cipő.... halásznacik, fekete, fehér, vajszín, khaki színben... meg nagyon sok pólóm, ingem és tunikám :)
2011. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!