Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » T*i [fel]vennétek ilyen...

T*i [fel]vennétek ilyen csipkés magassarkút?

Figyelt kérdés

A Deichmannban van egy ehhez hasonló magassarkú, nagyon-nagyon tetszik, de anyum szerint túl alkalmi és nincs csipkés táskám, amihez fel tudnám venni. De persze tudok szerezni.

Ti vennétek ilyet? Hordanátok is?

[link]

(Természetesen a sarka jóval kisebb... úgy a fele a linkelt képének.)


17/L


2011. ápr. 1. 18:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez gyönyörű*.* Mennyibe kerül a Deichmanba? Netről, nem tudod, lehet rendelni?

A linkelős válaszolónál az első kép olyan, mintha nem is cipő lenne, hanem egy ócska zokni sarkakon:S

2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy felvenném, hiszen nagyon szép! Csak a magasságom közbeszól :( (170 cm..)

17/L

2011. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jájájájáj.jó!vedd meg!!:D
2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ekkora sarokkal is simán felvenném.

Mondjuk elég furán néznének, mert 180cm vagyok plusz a linkelt sarok:) lenéznék a férjemre:)

2011. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szép nagyon. :) Az pedig manapság már nem elvárt, hogy a táskád egyezzen a cipőddel, akár színben, akár anyagában.
2011. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
igen felvenném ha tudnék benne menni,és nem nyújtaná meg az alakom:D így is elég vékony vagyok.
2011. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Húdetetszik. :D Mennyi az ára? :)
2011. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

tegnap 20:09: Egy ilyen reklámfotón láttam az egyik újságban (nem tudom melyikben mert már ki is téptem xD)... Az van ott hogy 5990 Ft :) Méret: 36-41. Nem tudom neten megrendelhető-e :S


tegnap 20:12: Én meg 174 vagyok de hordok magassarkút :D Persze nem olyan magasat, mint a linkelt kép, csak ilyen 8-9 centiket, max 11 :) Emiatt ne aggódj! Ráadásul a 170 az pont jó szerintem :)


tegnap 20:47: Énis szívesen felvenném ekkora sarokkal is, de azért ez nagyon magas :D


tegnap 22:49: 5990 :)


Ja, és a Deichmannos ráadásul nem ilyen magas, hanem ahogy a képen látom, úgy 8-9 centinek tippelném. Köszi a válaszokat! Úgy látom mindenkinek bejön :D Azért nyugodtan írjatok még xD:D:D

2011. ápr. 2. 07:27
 19/21 anonim válasza:
Tudom,milyen cipőre gondolsz.Én most vettem egy olyat,nem platformos,kb 5 centis a sarka,és dikmán-os. :D Nagyon szép, én leginkább fekete kosztümhöz szántam,amihez vörös blúzom van. Szerintem ha nem is náz ki együtt jól,de talán nem gáz. Nagyon szép cipellő,nem is igazán kényelmetlen,és mellesleg az első magassarkúm. :) Ha ilyet akarsz,siess,mert már csak 1-2 darab van belőle. A platformosból se sokkal több. :D
2011. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Utolsó (tegnap 20:47) vok. Erre gondoltál? [link]


Na,nekem ilyenem van. :) Ez rendelhető elvileg netről is...

2011. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!