Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki ezt fölvenni...

Nagyon ciki ezt fölvenni ilyen időben?

Figyelt kérdés

Van egy ilyesmi cipőm. [link]

Szerintetek ciki ilyen időben felvenni? Még korai?

Köszi a válaszokat:)


2011. márc. 31. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A popó után a talpról lehet legkönnyebben felfázni, úgyhogy szerintem ezzel még várj egy hónapot.
2011. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát egészség szempontjából szerintem még várj vele, de amúgy már láttam 1-2 lányt ilyesmi cipőben, az egyik pont ilyen volt csak barna :)

De ő csak koliból 3 perc alatt átsétált.

2011. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnapra nálunk napos 20 fokot mond. Dél körülre nem ciki, de ha korán reggel/estefele is kint leszel, akkor már tényleg hűvös van.
2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan 8, fél 9 körül indulok el itthonról, és majd valamikor dél és 3 között jövök haza:) Köszi az eddigi válaszokat:)
2011. márc. 31. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már legalább 2 hete nyitott cipőket hordok, persze harisnya nélkül. Ma is egy ehhez hasonló darab volt rajtam.

Szerintem abszolút viselhető.

2011. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. márc. 31. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Láttam olyanokat, akik papucsban, szandiban mászkáltam. Nekem ahhoz még hideg van. De ez persze ember függő. Ha nem esik, és nem vagy (fel-) fázós, akkor miért ne. Bár ilyenkor megkérdőjelezem, hogy akik most a 14 fokban papucsot vesznek harisnya nélkül, azok a 40 fokban mit csinálnak majd?
2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!