Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű és modellű báli...

Milyen színű és modellű báli (banketti) ruhát vehetnék? (12. osztály vége)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 170 cm magas, 47 kg, kicsit soványabb de van "formám".A lábaim vékonyabbak, és eléggé hosszúak. A hajam sötét szőke, a szemem pedig kékeszöld.
2011. márc. 31. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de egy 'kicsit' soványabb? Hol élsz, te lány? O.O

Beírtam a testtömeged egy BMI kalkulátorba, és ezt adta ki:


[link]

2011. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat ami azt illeti haragszom, mert nem ez volt a kérdés, és nem ezzel kellene foglalkoznod. :) soványabb vagyok, de nem csont sovány, és egyébként sem szánt szándékból vagyok ilyen, mivel tudjuk mindenki tökéletes alakot szeretne, de nem mindenkinek adatik meg, viszont van aki megelégedik azzal is ami van. :)
2011. márc. 31. 15:29
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként pedig az, hogy ennyire "meglepődsz" ezen, pont ugyan olyan rosszul eshet nekem, mint ha valakire azt mondod hogy egy 'kövér dög'. és annyi méltóság kéne legyen benned, hogy tudd, hogy nem kellemes dolog így "megsérteni" valakit.
2011. márc. 31. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem megbántani akartalak, csak - elég hihetetlen, de így van - aggódtam érted.
2011. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de szükségtelen.
2011. márc. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!