Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fürdőrucit választanátok?

Melyik fürdőrucit választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek bon prixes rucik,tehát csak rendelni tudom, ne tanácsold h próbáljam fel és úgy döntsek.


Van egy kicsi (vagy talán nem is olyan kicsi) úszógumim:(.Általában 42es méretet hordok, tehát nem is vagyok ilyen vékony mint a modell...mindemellett mellben erősebb vagyok.Ha a válasz az, hogy egyiket se válasszam akkor szeretnék megfizethető áron, hozzám illő fürdőrucit...és javaslatokat (link,típus).


23/L


2011. márc. 30. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mit hallgattok ilyen véleményekre?Azért mert Ő deszka, és hízókúrával is épphogy megüti az 50 kg-ot, már nagy a szája! Eleve genetika kérdés az egész! 1 éve nem eszek zsírt, lisztet, és csakis barna kenyeret fogyasztok, napi szinten futok, és 2 kilót híztam tavalyhoz képest!Az uszógumik megmaradtak,sőt én ezt fókazsírnak szoktam nevezni, a lábam talán kőkemény izom, de ennyit a nagy fogyásról. Mellesleg egy boxoló tanácsait követtem! :D Na és akkor most szégyeljem el magam, és ne vegyek olyan fürdőruhát, ami nekem tetszik?? :D
2011. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kitartás kérdése. Január óta fogytam pontosan 12 kilót, és még 8 van hátra júniusig, úgy gondolom gyerekjáték lesz mert engem motivál hogy vékony legyek újra (szülés után híztam meg)

Nem koplalok, csak nem eszem cukros kaját meg zsírosat, este 17 után már nem eszem, és renegeteget mozgok.


Hidd el kislány, a 7 kil plussz hipp-hopp lemegy ha nagyon odateszed magad és akkor bármiben csini leszel! Én csak bíztatni tudlak. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem is egy megkötős aljú bikini az ami husisabb alakhoz jól áll, mert nem vág be hiszen állítható. Én olyat néznék aminek a bugyija egyszínű, a felső része színes, mert ha mellben nagy vagy akkor oda kell vonzani a tekintetet :)

2011. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy persze számít a genetika, de akkor is megéri megpróbálni. Téányleg csak jót akarok! Legjobb barátnőm 92 kiló volt gimiben, mindig takarta magát mindennel, mondván ő kövér lesz mindig mert geentika..... na végül úgy döntött megpróbálja, jelenleg 60 kiló, és nagyon nagyon csinos, szálkás :) Életmódváltás, torna, stb. Egy wellness magazinban riportot is csináltak vele, és abban is bíztat mindenkit hogy nem szabad ráfogni a genetikára, mert a genetika olyan ám, hogy a csontot persze nem lehet megváltoztatni, de a zsír igenis elég, ha okosan égetik!

Igaz hogy a deszkákra sem szabad hallgatni, e azokra sem akik sikertelenül fogyóznak és csak azt írják hogy ugyan nekem sem sikerült, neked se fog....

Te tudod hogy érzed jól magad, véleményem szerint egy kicsit teltebb lány is lehet nagyon csinos, de ha te akarsz vékonyabb lenni, hajrá, az is menni fog!

2011. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

09:09-es vagyok

nézz szét itt: [link]

a 27. oldalon a zöld lehet jó lenne neked.

2011. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,h meg sem akarom próbálni,m azon vagyok...az a 5-8 kg sztem le fog menni egy jó pár hónap alatt...és akkor leszek kb 62 kg...és az nekem tökéletes lesz a magasságomhoz...csak én nem az alkat vagyok,hogy is néznék ki 50kgosan D kosármérettel :) (tudom,tudom abból is megy le, ha fogyok)...én nem akartam senkit sem megbántani...nekem a vékony lányokkal sincs semmi bajom...én sem vagyok kövér...csak van egy pár kg felesleg...


Úgy gondolom,h a célomat kb novemberre elérem,de addig még itt egy nyár,amikorra bikini tanácsot kértem...ennyi az egész:)

2011. márc. 30. 13:58
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket:)!
2011. márc. 30. 14:02
 17/21 anonim ***** válasza:

3 szög kosaras, vastag pántú megkötőkkel mind alul, mind fölül.

Nekem ez jól állt szülés előtt, csak csípőfazonú, és már nem tudom hordani emiatt:-S (Nem híztam el jobban, csak azon a tájékon kicsit átalakultam, és lecsúszik minden, ami csípő:-S)

2011. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

azt mondod plussz 7 kilótól 42-es méretű ruha kell? :O az úgy érdekes, de te tudod

fürdőruhát meg ne a neten rendelj, főleg ha tartania kell itt-ott, boltba meglehet próbálni

2011. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 175 cm magas, vagy alapból széles a csontozata, felépítése, miért ne lehetne 7 kg feleslegtől 42-es a mérete?

(Rajtam kb 10 kg plussz van, és én is 42-est hordok, de én nem vagyok 170 cm...)

2011. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Csak h érdekességről lehulljon a lepel...171 cm magas vagyok pillanatnyilag 70 kg...a medencecsontom elég széles és genetikai örökségem a 85D mellméret...szóval ezek miatt kell a 42es méret.
2011. márc. 30. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!