Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fürdőrucit választanátok?

Melyik fürdőrucit választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek bon prixes rucik,tehát csak rendelni tudom, ne tanácsold h próbáljam fel és úgy döntsek.


Van egy kicsi (vagy talán nem is olyan kicsi) úszógumim:(.Általában 42es méretet hordok, tehát nem is vagyok ilyen vékony mint a modell...mindemellett mellben erősebb vagyok.Ha a válasz az, hogy egyiket se válasszam akkor szeretnék megfizethető áron, hozzám illő fürdőrucit...és javaslatokat (link,típus).


23/L


2011. márc. 30. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én a másodikat választanám. Az első nekem nem tetszik, a másodiknak nagyon szép a mintája, viszont a melltartó része olyan fura, vastag.
2011. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A pántjára gondolsz?Gondolom azért olyan mert hát egy D kosaras mellet nem tarthat egy vékonyka pánt!

2011. márc. 30. 08:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Juuuj, nekem az első az nagyon tetszik! Sokkal sokkal jobban, mint a második.
2011. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

azt írod van egy kis úszógumid, akkor semmiképp ne válaszd az elsőt, mert nagyon csúnyán be fog vágni, ez a fazon csak a nagyon vékonyaknak áll jól.

[link]

[link]

[link]


a helyedben olyan fürdőruhát választanék, aminek az alja megkötős oldalt, mert azt úgy állíthatod, ahogy akarod. Mint például a 2. és a 3. azok közül, amit linkeltem.

2011. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket...a megkötős dolgot mindenképp megfontolom...ugyanis én is attól tartok,h be fog vágni...nem rosszak a linkelt fürdőrucik,de a felső részük annyira nem jön be...ehhez hasonló felsőrészest már próbáltam,de nem igazán tetszett magamon...

Most h picit belegondoltam vmi olyasmire lenne szükségem aminek megkötős az alja,de a kérdésben belinkelt első fürdőruci felső részének a kialakításával.

Vkinek esetleg vmi javaslat,link?

2011. márc. 30. 09:17
 6/21 anonim ***** válasza:

Bocsi de mindkettő elg ronda. Attól hogy a kisnadrágos pár cmel többet fed le még nem leszel vékonyabb, csak rádtapad.

Próbálj mélyebb színeket választani, mert ezek a felűnő minták csak odavonják a figyelmet az előnytelen szabásra.


Ezek mellben is tartanak, és nem ilyen csiricsárék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Semmi baj, azért kérdeztem, mert tanácstalan vagyok...de már megérte,m egyáltalán nem írtok buta és sértő dolgokat.Nézelődöm és várom a további tanácsokat!
2011. márc. 30. 09:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Én leszek az első aki megsért. Bocs előre is:D

De ahelyett hogy azt nézed melyik takarná és melyik vágna kevésbé a hájadba, inkább kezdj el tornázni, sportolni, és diétázni, mire jön a nyár már nem lesz rajtad se úszógumi se felesleges háj, ha most elkezded. És aztán olyan fürdőruhát veszel fel amilyet csak akarsz, mert mind jól fog állni.

2011. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem, bár jól aért nem esett,amit írtál...de 5-8 kg nem lehet leadni hipp-hopp!Rajta vagyok azon,hogy kisebbek legyenek az úszógumik,de az alkatom soha nem lesz olyan mint egy modellé. Sőt nekem nem A-B-C kosárméretű fürdőruhák kellenek.....ezért olyan kell,ami tart rendesen...


Szóval sztem abban igazad van,h adott a lehetőség arra,hogy sportoljak,diétázzak,de abban nincs igazad,h bármi jól fog árni, és bármilyet vehetek majd magamra.


De mindentől függetlenül szeretném magam jól érezni a strandon is...nem véletlen h többféle fürdőruha van...így lehet választani mindenkinek olyat,ami az alkatához illik csak nehéz megtalálni.


Ebben kértem segítséget...ennyi!

2011. márc. 30. 11:13
 10/21 anonim ***** válasza:
első vagyok! Így van, azért az észt osztogatni könnyű, de megvalósítani már nem annyira. Megnézném, hogy mostantól számítva nyárra ki lesz bomba formában, még akkor is, ha csak 5-6 kiló feleslegről van szó. Nem úgy megy az kérem szépen, annál összetettebb a dolog. Van akinél genetika kérdése, és igen, ahogy a kérdező írta, sokaknak az életben nem lesz modell alkatuk, bármennyit is diétáznak.
2011. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!