Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alarcos buli lesz hetvegen...

Alarcos buli lesz hetvegen egy klubban. Mibe oltozhetnek amit egyszeru elkesziteni es megis kulonleges?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2009. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, lany 16 eves es ha valamiben segitek akor a hajam szine szoke...:)
2009. febr. 25. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én ipodnak öltöztem livingroomos elte farsangraXD mondjuk általában az emberek nem olyan bolondok mint én:):D talán angyalszárnyak a hátadra és szőke haj hozzá,az etalon...
2009. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tóga:D egy szép fehér lepedő,esetleg halványsárga,egyik karod alatt megy,másik karodon vállon megkötöd a csücskeit.a derekadra arany vagy fehér övet,sálat kötsz,egy kis csillámpor,bronzpúder,esetleg a hajadat hullámosítod vagy pár tincset hátrafonsz,vmi növényes-leveles álarcot készítesz és kész:) most hirtelen ez jutott eszembe.
2009. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja de a tógával lehetsz kísértet vagy haott menyasszony is,fantázia kérdése:D
2009. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy a togàs vonalat " tovàbbfejlesztve" keress valami boltot ahol lehet kapni angyalszàrnyakat ( sztem pàrszàz forintért màr kapsz), a fejedre meg gyàrts gloriàt :)
2009. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!