Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz tartósabb a harisny...

Mitől lesz tartósabb a harisnya? Lehet itthon harisnyát készíteni?

Figyelt kérdés
Annyira drágák a harisnyák, és csak pár napig bírják... :( Nem feltétlen csak a vékony, testszínűre gondoltam, a többi is. Azokat még egyszer-kétszer meg tudom varni, de többször már nemigen. Combfixem is volt vagy 3, de mindegyik 2 hordás után szakadt. Egyik calzedoniás volt, 5 ezerért(!!), a másik kettő sem kínai, 3 ezerért. Fáj a szívem, mikor ki kell dobnom őket... :(
2011. márc. 27. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag, ha berakod egy éjszakára a mélyhűtőbe az új harisnyát, tovább tart, vagy ha mielőtt felvennéd, átöblíted öblítős vízben.
2011. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mit csinálsz te vele, nekem 300 ft-os harisnyáim vannak, de van amit még tavaly vettem, és semmi baja, pedig szoktam hordani elég gyakran.

Azt sem értem minek veszel harisnyát 5ezerért, annyiért már értelmesebb dolgokat is kapsz.

2011. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt hittem 5 ezer forintért tartós lesz!

300 forintért hol kapsz? milyet?

2011. márc. 27. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz arra, amikor felhúzod, ne akadjon bele a körmödbe, vagy ne legyen érdes se a kezed, se a lábad. Ne legyenek hosszúak a lábkörmeid. Krémezd be a kezedet, mielőtt a harisnyát felhúznád.
2011. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én neten szoktam rendelni (ebay, vatera, zsibvásár), többet egyszerre, de szerintem kínaiban is vannak hasonló olcsó harisnyák. 40 és 60 deneseket szoktam venni, de van mindenféle.

Én már megtanultam hogy attól nem jobb valami hogy drágább. Mivel csak a márkáért fizetsz többet.

2011. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
40, 60 denes 300 forintért? azigen. azthiszem körülnézek énis a neten.
2011. márc. 27. 12:02
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg turkálóban is lehet kapni?
2011. márc. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!