Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap már lehet felvenni...

Holnap már lehet felvenni balerinacipőt?

Figyelt kérdés
Nem túl korai még?
2011. márc. 22. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én már ma is abba voltam és nem fáztam :)
2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem fázol benne, felveheted! én még tuti, fáznék benne, úgyhogy várok még vele :)
2011. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyen cipőn gondolkozom:D

2011. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy holnap napközben 17 fok lesz, szerintem felveheted!!:)
2011. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy ezt mindennap megkérdezi valaki... xD -.-"

Megnézed nálatok milyen időt jósolnak az okosok. Ha kb 15 fok, reggel, mikor elindulsz se lesz 7-10foknál alacsonyabb, ás esőt se mondanak, akkor vedd fel. Ezalatt nem erőltetném, mert könnyű felfázni még. Esőben meg nem a legjobb viselet. :D

2011. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is emiatt vagyok bajban. Egyszerűen fogalmam sincs mit vegyek fel, mert magassarkú cipőm még nincs (bár szeretnék venni egyet mostanában). Egyébként pedig egy fekete-pink sportcipőm, egy topánkám és egy fekete magassarkú csizmám van. Szeretnék csinosan felöltözni, de a sportcipővel elrontanám az összképet, a balerina cipőtől még tartok, mert most gyógyulgatok a megfázásból és nem akarok visszaesni, a csizmám pedig a lábszáram közepéig ér és szőrmés, szóval abban már melegem lenne:/


Ha reggel úgy ítéled meg, hogy nincs túl hideg (7-8°C-nál alacsonyabb hőmérséklet esetén nem ajánlanám) és szép, tiszta, napos idő van, akkor vedd fel nyugodtan!

15/L

2011. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!