Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit viseltek tesiórán?

Lányok ti mit viseltek tesiórán?

Figyelt kérdés

13 és 18 év közötti lányok válaszát várom, az is érdekelne hogy általános iskolába 7-8 ba mit kellett és most gimiben mit viseltek

Én mindig pólót meg melegítőt viseltem amikor meleg idő volt akkor rövidnadrágot. Csak kiváncsiságbol kérdezem hogy máshol mit várnak el


2011. márc. 20. 20:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

sima színtelen fehér póló, vagy valami feliratos szintén fehér póló(kötelező)


fekete háromnegyedes gatya


14/L


nálunk kötelező fehér/feketébe lenni :S

2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
bő fehér pólót (általában apától kérek valamit, amit nem használ XD) + szürke melegítőnadrág, tornacipő :)
2011. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kedves 20:56 os válaszoló hogy hogy még mindig követelik a tornadresszt főleg gimiben?? 12 be járok egyszer sem kérték, suliban sem láttam soha senkin vajon hány suli van még ahol kérik, mert tuti nem sok. Köszönöm hogy ennyi választ kaptam így tudom hogy máshol is hasonló dolgok vannak mint nálunk (:
2011. márc. 20. 22:07
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
tornadressz.Budapest egyik legnevesebb gimnáziuma :D régen leánynevelőintézet volt csak, azóta így van ez... de mostmár lehet rá venni rövidgatyát :)
2011. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba kék rövidgatyát,és citromsárga pólót kellett(az iskola színei...)

Most gimiben bármiben lehet,én általában egy fekete,vagy egy sötétlila rövidgatyában,és fehér pólóban szoktam:)

2011. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Általános: fehér póló, dressz, melegítógatya

Középsuli: a sulicímeres póló, melegítőgatya

2011. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyen póló kötelező mindenkinek, amin az iskola neve áll. Fekete cicanadrágot feltűrve.
2011. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind1 , csak az a lényeg , hogy rövidújú póló legyen /lehet színes is/ meg melegítő nadrág , vagy rövid nadrág.
2011. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban hol tesiztünk, hol nem, szóval kb. soha senkinél nem volt tesicucc. Ha pl. kosaraztunk, akkor egy csomó mindenki beállt játszani - abban a ruhában, amiben aznap jött. Alsóban viszont mindenkinek kötelező volt a tornadressz, ráadásul a tanteremben kellett öltözni, és egy ideig a folyosón kellett tesiznünk :S


Most, gimiben inkább az a lényeg, hogy kényelmesen lehessen a ruhában mozogni, meg hogy egyáltalán átöltözzünk. A ruhával kapcsolatban csak annyi az elvárás, hogy ne lógjon ki belőle semmilyen testrészünk :D

2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%

általánosban nem tesiztünk.. ha mégis, nem volt megszabva, hogy mit veszel fel..

most 9-ben kék alsó, és a piros sulis egyenpóló. :)

2011. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!