Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
Én vettem egy nike cipőt, jóformán 2hónapot hordhattam és szét is jött, pedig igen drága volt. Kb mintha kínai lett volna, még az is kihúz ennyit. Kíváncsi vagyok, hogy nektek melyik márka jött be a legjobban.
2011. márc. 20. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Vans. Elég drága, de három éve megvettem álmaim cipőjét 16 ezerért, és mai napig semmi baja, pedig sok mindent megélt már. Fesztivál, tél, mindent kibír. :) (Persze nyáron balerinacipő, télen meg csizma inkább, de a köztes időben tökéletes.) 19L
2011. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a cipőmárkák közül a GEOX
2011. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csakis Lacoste.
2011. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nike cipőm van, már vagy fél éve vettem a deichmannban.(12000re volt leértékelve)és nekem nagyon is jó. télen szinte csizmát sem hordtam(mivel utálom..), nyálkás,nedves,esős időben pocsolyákba is belementem, de még mindig tökéletes, semmi baja sincsen.. lehet a tiéd selejtes volt:D
2011. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!