Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vásároljak egy...

Milyen ruhát vásároljak egy bulira, ahová a meghódítandó pasival megyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi most a divat egy dizsiben. Az alakom szinte kifogástalan, tehát valami igazán dögös, szexis szerkó kéne, de tanácstalan vagyok. Valami rövidnaci harisnyával és csizmával? Milyen márkák közt érdemes válogatnom? Nincs sok időm bejárni az üzleteket. Esetleg ha fényképpel is tudnátok tanácsot adni, az nagyon remek lenne!
2009. febr. 22. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bp-i vagy? En a helyedben bemennek a Vaci utcaban a Zara-ba es vennek valami dogos egybe rucit. De ezt a rovidnacis, csizmas otletet nem eroltetnem....lejart es nem divatos.

Milyen szineid vannak? Hajad? Szemed? Hogyan oltozol? milyen stilusban?

2009. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!...

Elsőkézből ajánlom a Premier Outlet-et!...és hogy mit vegyél fel?:)

Ami jól áll! :)...figyelj arra, hogy ne vidd túlzásba a hivalkodást!

Mondjuk csak a dekoltázsodat emeld ki! vagy csak a szép combjaidat!...Mindent nem kell kirakni! Az már túl sok!

Mondjuk 1 szép és egyszerű hosszú fekete farmer egy világosabb mintás bő felsővel vastag övvel! Mély dekoltázs!:) Ezt tudom ajánlani!

(a Premier Outlet sztem nagyon jó! Minden márkát megtalálsz amit csak szeretnél! Ezek között pl a Zara-t is!)..sok sikert!

2009. febr. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nyíregyházi vagyok, itt sajnos nincs Zara tudtommal. Sötétbarna derékig érő a hajam, zöldesbarna a szemem. A fekete áll a legjobban (szerintem). Egyetlen kabátom van, ami egy fekete rövid Mayo nőcis csinike, tehát csakis olyan ruha jöhet szóba, amihez illik a kabát.:) A bő cuccok nem stílusaim, mindig szűkeket viselek, de nincs a ruhatáramban olyan, amiben ezzel a sráccal el tudok menni.
2009. febr. 23. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Akkor viszont vegyel fel egy fekete simulos nacit, egy zoldes folsot , fekete csizma, fekete Mayo kabat. Szemedet fesd ki macskasra egy nagy fulbevalo es nagggyyon jol fogsz kinezni!!!!! mikor lesz a talalkozas?
2009. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából szinte mindig fekete szűk nadrágban látott, ezért szeretnék valami mégvadabbat kitalálni.:) Szerdán megyünk partyzni ketten. Nagyon-nagyon igényes a srác (én is az vagyok), de nem tudom mi a "menő" egy dizsiben és szeretnék neki rettenetesen tetszeni.:) Olyan igazi fullosnak kéne kinéznem.
2009. febr. 23. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem enne 1 képem! A tipem kapcsolatban hgy haogyan öltözködj fel szerdán! Új vagyok még itt! nem tom hogyan küldheték kpet! :S
2009. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Privátban el tudod küldeni. A kérdésem alatt ott a kék link. Hálás lennék.:)
2009. febr. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!