Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek ezek a szettek?

Milyenek ezek a szettek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


15/L


2011. márc. 17. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmm...nekem ezek közül a 2. és a 4. tetszik :)
2011. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó három nagyon tetszik, a 3. egyátalá nem. Az első kettő sem rossz, 15 éveseknek pont jó :).
2011. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Leírom mindről a véleményem:

1.: Tipikus 14 éves. Semmi kül, átlag

2.: Dettó, viszont a szemüvegtől NAGYON gáz.

3.: A nadrág akár csinos és nőies is lehetne, ha nem lenne az a borzalmas póló hozzá. Arról már nem is beszélve, hogy a póló-tornacsuka-táska elütő mintázatú, így különösen idióta. Olyan elmegyógyintézeti pizsama fílingje van.

4.: Ez az az összeállítás, amin messziről látszik, hogy az illető a Britney-s I love rock'n'roll-ra gondolja azt, hogy az a heavy metál. Cinkes divatpózeres rockutánzat.

5.: Durva...de ez csinos. A kabát színe lehetne valami más, de így is jó.

6.: A cipő gáz (az orra főleg különben egész normális lenne), a többi cucc okés.

22/N

2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első szettből, szeretném azt a Love feliratú fölsőt. Hol találok olyat? Látom oldalt oda van írva valami, de az nekem sajnos nem mond semmit.
2011. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.: tetszik, egyszerű, átlagos, laza.

2.: a szemüveg meg a sapka nagyon nem kéne, mert gáz. a két dologtól eltekintve, ugyanaz, mint amit az elsőnél írtam.

3.: beszartgatya és sapka kihúzva. -||-

4.: póóózer divatlibás, aki próbál rockernek látszani. a cipő gusztustalan, a kalap tetszik.

5.: nagyon tetszik, egy az egyben jöhet hozzám!

6.: mint amit az elsőnél írtam, de a cipő ronda.

2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
majdnem mind tetszik,persze van egy-ket darab,amit nem vennék fel:)
2011. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ööö a negyedikre csak anyit tudok mondani ha a felirat nem lett volna ot senkinek fel nem tünt volna hogy kicsit vagányabb akar lenni és nem elborult agyu rockerszerelés.

és a love-os felsőt neten lehet hogy lehet rendelni (ami mellette van cím) de nem biztos, de amerikai.. :( pedig én is elfogadnám :)

2011. márc. 17. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a képeid elég rosszul szerkesztettek és amiatt, hogy a ruhákat nem azonos méretarányban rakod egymás mellé még hülyén is néznek ki. Az összeállítások nagy része nem tetszik, már kinőttem ebből a laza-aranyos-vicces stílusból, ami pont a 15 évesekre jellemző.

19/L

2011. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy itt ( [link] méretarányosan kellene a ruhákat pakolgatni..
2011. márc. 18. 14:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindegyik iszonyatosan tetszik! Nagyon jó.

Nem nagyon divatmajmolós és olyan laza. Én is így öltözködöm. :)

L/14

2011. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!