Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jol all a csonadrag? Nem tul...

Jol all a csonadrag? Nem tul vekony a labam? Fiuk, lanyok velemenyt! (kep lent) (:

Figyelt kérdés

A kepek: [link]


[link]


Nem tul vekony a labam a csonadraghoz? Szerintetek jol allnanak?

Kort is irjatok a valaszotokhoz :)


2011. márc. 13. 19:49
1 2
 11/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
te most bepisiltél meg le is etted azt a nadrágot? már bocsi úgy néz ki amúgy felőlem hordjad manapság az összes minden második ember ebben járkál állj be te is a klónokhoz 14/f.
2011. márc. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
-összes
2011. márc. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért baj ha egy fiú feszülős farmert hord? Nem baj, de én nem bírom a búzákat..
2011. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De te most lány vagy?:) (Bocs, de mivel a képen nem látszik az arcod, nem tudom eldönteni:D).

Mert ha lány vagy, akkor jól állna, ha a saját méretedet hordanád. Ez a nadrág bő rád.

2011. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

igen, lany vagyok :)


(Nem pisiltem le semmit, mint ahogy a 14 eves fiu irta. A nadrag nem az enyem, csak felprobaltam, mivel latszik rajta a labam vastagsaga, es csak azert kerdeztem, hogy jol allna-e a csonaci...-.-" ) :) a tobbieknek koszonom!

2011. márc. 14. 16:57
 16/18 anonim ***** válasza:
de tökmindegy, hogy kié, ha a gatya koszos mint állat. amúgy miért nem a lábad fényképezted le? szerintem ebben sem látszik a vastagsága, lábról meg nem tudna azonosítani senki.
2011. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

03-13 20:10

Jól írta a kérdező, ez csőnadrág.. ( CSŐ )

Amit te linkeltél az répanadrág :))


Amúgy vékony a lábad, de lehet találni előnyös nadrágokat, ezekből a fajtákból is.

2011. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 13-as tol kerdeznem,mitol buza az a ff aki szuk farmert hord es mondjuk ezaltal kiszeretne lepni a ff- ak egyhangu szurke,fantazia mentes oltozkodesi vilagabol? A valaszodbol arra tudok kovetkeztetni,hogy ha 1 szuk nadragos ff-i meleg,akkor 1 bo nadragos no is az!
2013. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!