Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fashionkrízis (képekkel)!...

Fashionkrízis (képekkel)! Tippeket, véleményt kérnék?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezzel a szoknyával hogy kell ezt a felsőt hordani:

1. húzzam be: [link]

2. hagyjam kinn a felsőt (felső eléggé hosszú, nem akartam jobban lehúzni.)

[link]


Milyen cipő illene hozzá ami lapos? Van egy fehér római sarum, sötét és világosszürke balerinám, fekete tornacsukám, fehér sportcipőm ( az gondolom kiesik). Magassarkút nem akarok húzni, átmenet - pl 3-4 centis sarokkal - meg nincs olyan cipőm :( )


És erről mi a véleményetek, ha ezt a pinket felhúzom hozzá?

Betűrve jobb:

[link]

vagy kitűrve jobb:

[link]


előre is köszi! 17/l


2011. aug. 19. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyi erővel miért nem veszel fel hozzá rövidebb felsőt? O.o" amúgy betürve és kitürve boleró nélkül mind2 hülyén néz ki..boleróval talán türhetőbb..vegyél fel egy rövidebb felsőt. cipők közül talán a szürke balerina a sötétebb..de attól függ milyen sötét
2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp ezzel a felsővel szeretném viselni, muszáj lesz :/
2011. aug. 19. 13:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Boleroval betűrve jobb vagy kitűrve?
2011. aug. 19. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, ha már választani kell, akkor a boleróval betűrve néz ki jobban.
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. szerintem is akkor inkább betürve :)
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem, ez a szoknya a betűrt felsővel mindenhogy gáz, mert a csípődig van felhúzva. viszont ott vagy a legszélesebb is. ha be akarod tűrni, olyan szoknyát vegyél, ami a derekadig ér, akkor azt emeli ki, ott vékonyabb vagy. miért nem tudod másik felsővel felvenni? ha egy fehér felsőt veszel hozzá, a fehér sarud is felveheted.
2011. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Csak húzom így fel. Ha máskor majd megyek vhová ehhez a szoknyával milyen felsőt ajánlotok hozzá? mármint egyszínű, vagy lehet mintás, megkötős stb?
2011. aug. 19. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt a bolerót felejtsd el hozzá. Jobb ha nem tűröd be, úgy előnyösebb a felső. A balerina meg a saru szerintem megy hozzá, főleg ha más színű felsővel veszed fel. Remélem segítettem :)
2011. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a felső szörnyű hozzá szerintem.

Én vmi atléta szerű felsővel tudnám elképzelni,fehérrel mondjuk vagy szürke,vagy végülis teljesen mind1 milyen szinű de ne vmi csillivilli mintás legyen.Esetleg ha van benne vmi kis csipke maximum az még elviselhető.

És saruval vedd felsztem bár a balerinacipő se rossz.


18/L

2011. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!