Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha lakóhelyemen...

Szerintetek ha lakóhelyemen 12 fok van, de azért a szél fújdogál. Elmehetek szoknyába, meg tornacipőbe, vagy inkább hagyjam későbbre?

Figyelt kérdés
Gondolom balerina cipő azért ilyen időben túlzás lenne, de örülök a tavasznak.. és végre nem a megszokott hosszú és unott farmerokat kell felvennem.. :)
2011. márc. 12. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

A kérdésben ez áll: "Elmehetek szoknyába, meg tornacipőbe?"

Na már most mint minden embernek, nekem is van személyes véleményem, amit akarva-akaratlanul beleteszek a válaszomba.

Azt mondtam, hogy elmehetsz, de igénytelen. Én is sportos vagyok, csak nagyon ritka az, mikor magassarkút veszek fel, szóval ezzel felesleges takaróznod. Másrészről meg: "Köszönöm, annak aki megvédte a stílusomat."--> Most akkor te arra számítottál, hogy mindenki egy véleményen lesz és fényezni fogják a "stílusod"? Minek kérdezed meg, ha úgyis csak azt a tanácsot fogadod meg, ami a szoknyatornacipő párost támogatja?

Látszik, hogy kislány vagy még.

2011. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kislány? Majd én eldöntöm, és tudom, hogy hány éves vagyok. :D De amúgy elég nagyot tévedsz, kedves okoska. :)

A stílusom olyan, amilyen, és teszek nagyban a véleményedre. Illetve akkor nem, ha azt normális hangnemben közlöd, nem úgy, ahogy te tetted. :D

Annak köszöntem meg, aki úgy írt nekem, ahogyan szerintem illik beszélni mással.. :)


Ezért egy nagy rakás semmi ez az oldal, mert vannak olyan IQ-betyárok, mint te! Aki itt éli ki magát, mert névtelenül ő a Jani. :D Gratulálni tudok hozzád. :)

2011. márc. 22. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!