Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha lakóhelyemen...

Szerintetek ha lakóhelyemen 12 fok van, de azért a szél fújdogál. Elmehetek szoknyába, meg tornacipőbe, vagy inkább hagyjam későbbre?

Figyelt kérdés
Gondolom balerina cipő azért ilyen időben túlzás lenne, de örülök a tavasznak.. és végre nem a megszokott hosszú és unott farmerokat kell felvennem.. :)
2011. márc. 12. 11:37
1 2
 1/12 •ß• ***** válasza:
51%
Pafff..szoknyát tornacipővel?Neee..
2011. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Harisnyával gondoltad?? Mert hari nélkül szétfagysz. Amúgy szerintem felveheted a szoknyát tornacipővel, ha 10-20 éves vagy. :)
2011. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Szoknya és tornacipő együtt szerintem nem túl jó párosítás!

Én tegnap magassarkú cipőben voltam délután a városban, alatta persze volt térdfix és nem fáztam. A szél fújt, de gyönyörűen sütött a nap és 12-14 fok volt.

Szóval szerintem felveheted a balerina cipőt is, hiszen a napsütés miatt melegebbnek érezzük az időt:)

Vagy pedig szoknya helyett rövidnadrág és ahhoz mehet a tornacipő.

15/L

2011. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyát mindenképpen vegyél fel. Ha fázós vagy, akkor vehetsz fel két zoknit, én úgy szoktam kora tavasszal/késő ősszel.
2011. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

A tornacipő szoknyával nagyon is rendben van.

Nem mindenki akarja magát kínozni magassarkúval.

2011. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Kedves utolsó válaszoló!

Az rendben van, hogy nem akarja mindenki kínozni magát magassarkúval, de a balerina sem magassarkú. És valljuk be őszintén a szoknya+tornacipő eléggé igénytelennek vagy nevetségesnek hat, ha nem vagy 10 éves.

2011. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 •ß• ***** válasza:
39%

Ott a pont utolsó.

Egyébként meg még én vagyok a szűk látókörű...nem te,akinek csak tornacipő-magassarkú végletek vannak,röhej. :D

2011. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy a kérdező írta, a balerina cipő ilyen időben még kevés, ezért nem is említettem.

Persze, én vagyok a szűk látókörű. :D

2011. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Harisnyával vedd fel nyugodtan... Amúgy én telelni is rövidnadrágban szoktam. :P


22L

2011. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Köszönöm szépen, a válaszokat. DE nem azt kértem, hogy fikázzátok az öltözködési stílusom. :)

1. Nincs azért még számomra olyan jóidő, hogy balerina cipőt vegyek fel szoknyával.

2. Szerintem egy farmerszoknya nagyon is rendben van egy magasított tornacipővel.

3. Nem csak a 10 évesek hordanak ilyen cuccokat. Nézzetek már körül a nagyvilágban.

4. Úgy öltözök ahogy szeretnék, nem ilyen jellegű válaszokat kértem.

Ja, és még annyi, hogy attól, mert valaki odáig van a magassarkúért, más nem biztos. Sőt, én sportosabban öltözködöm, és ennek az az előnye van, hogy míg az ismerőseim körében a lányok egész nap feszengenek, hogy jaj, fáj a lába, jaj, így, meg úgy.. Én jól érzem magam a bőrömben! :)

Köszönöm annak a Kedves Válaszolónak, aki megvédte a stílusom.. :)

2011. márc. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!