Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuuk! Nektek bejön?

Fiuuk! Nektek bejön?

Figyelt kérdés

teccik a egy csaj ilyeneket hord hétköznap? elore is köszi puszi 14/L


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


rem teccik en ilyeneket hordok de a fiuk nem közelednek... :'(


2011. márc. 9. 20:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Ribancos ???

Inkább ízléstelen és közönséges.

2011. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nem vagy ribanc 14 évesen :O úristen, én 14 évesen, de még mostsem venném fel ezeket
2011. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Tucat mind... és igen, nagyon közönségesek!

Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni, figyelni magad, hogy NEKED mi tetszik és megtalálod a stílusodat is. Nem kell majmolni a többit, ne az tetszen neked feltétlenül ami másoknak is.

2011. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

most ez komoly???

hát figyelj: gyerek vagy, és ilyen ruhákkal nagylánynak akarsz látszani. de ettől nem leszel nagylány csak nevetséges. lehet hogy te nem látod ezt, de ez van. én is ismertem ilyen lányokat akik hasonlóan öltöztek 12-14 évesen, de mindenki csak röhögött rajtuk. a fiúk meg ilyeneket nem vesznek komolyan. öltözz a korodnak megfelelően.

2011. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruhákat még felnőtt nőkön is ritkán látni. Ne csodálkozz, ha a hátad mögött körberöhögnek a pajtásaid.
2011. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hááát.. 14 évesen mért nem a korodnak megfelelően öltözöl? bár sztem ez még egy huszonévesen is közönséges... (kivéve az első cipőt az kifejezetten csinos.. meg a második is szép, csak vigyázni kell hogy mivel veszed fel, mert könnyen barbie-babának fogsz kinézni..) a ruhák viszont no komment.. ha ingyen adnák akkor se kellene!

21/L

2011. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A cipők jól néznek ki, de nem egy 14 éves lábára valók. A ruhák pedig borzasztóan közönségesek és ízléstelenek.


22L

2011. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A cipők FELNŐTT nőn ízléses ruhákkal jól mutathatnak, a ruhák kritikán aluliak, közönségesek. Nem értem, hogy egy 14 éves lánynak a szülei hogy engedhetik ilyen darabo viselését.


22/F

2011. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Gondolom azért engedik, hogy túladjanak rajta mihamarabb...
2011. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez ku*vás nagyon.Jó nagy csöves vagy hogy 14 évesen így öltözködsz.
2011. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!