Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű pólót rendeljek...

Milyen méretű pólót rendeljek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kinéztem egyet az egyik sportáruház oldalán, de nem tudom eldönteni, hogy az M vagy az L méret lenne megfelelőbb a számára. (Skubiztam a pólói cimkéjét, de mindenféle méretet láttam már:S). Ezért kérném azokat a fiúkat, gyakorlottabb barátnőket, hogy segítsenek nekem.


Magassága 186 cm, mellbősége kb. 106-110 cm és pont ízlésésesen izmos, ezért gondoltam, h ez a póló jól állna majd neki:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 4. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
L-es inkább. mert az biztos jó lesz, az M-es lehet hogy szűk lenne.
2011. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez alapjan nehez kitalalni, legalabbis en nem latom itt a polo leirasanal a centiben mert mereteket.

Irj a forgalmazonak egy levelet, hogy meg tudja-e adni a polohoz tartozo merettablazatot, az alapjan valaszd ki, hogy mellbosegre melyik lenne jo, de talan az sem lenne rossz, ha lemeregetned egy hasonlo szabasu polojat, hogy milyen hosszu, milyen bo es az alapjan vasarolnal.

Ha a forgalmazo nem tud mereteket adni, akkor a baratod polojaval indulj el szemelyesen vasarolni, vagy vedd meg olyan webaruhazban, ahol latod a centiket.


Mivel ez nem egy bo szabasu polo, igy szerintem az M-es jo lehet, de ez lutri, vagy jo, vagy nem...

2011. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, remélem válaszolnak minél előbb.


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. márc. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!