Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátomnak melyik ruha...

A barátomnak melyik ruha tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy elegáns alkalomra leszek hivatalos és abban a helyzetben vagyok, hogy nem tudok dönteni két koktélruha között. Véleményeket szeretnék tőletek kérni, szerintetek melyiket válasszam? Melyik tetszene jobban a barátomnak? Amúgy az alkatom olyan mint a modellé. Fiúk lányok válaszát egyaránt várom! Köszönöm előre is a válaszokat :) 17/L


Piros:


[link]


[link]



Bordó:


[link]


[link]


2011. jún. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
szerintem egyiket se, mert nem jönnek be
2011. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A 403-mas elég jó.
2011. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rossz a link ..
2011. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jó linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem a bordó jobban tetszik(L),de nincs honnan tudjam melyik tetszene jobban a barátodnak,de talán akad itt egy annyira okos ember aki el tudja dönteni mi tetszik jobban neki.

2011. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig rosszak a linkek
2011. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem megnyitja,tegyél egy kérdőjelt a végére.
2011. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bordónak jobb a színe de maga ruha nem tetszik :( Olyan túúúl...hogyismondjam....nincs velük bajom, tényleg nincs, de azt kell írnom hogy a roma kislányoknak szokott ilyen naggyon fodros-bodros, fényes, masnikás ruhájuk lenni ünnepekkor, pl. nemrég voltunk keresztelőn és ott egy cslád lánykáinak ilyenek voltak, csak persze nem ugyanez de stílusra igen.


Én tuti visszafogottabbat, elegánsabbat választanák, amolyan szexi de egyszerűt :)


[link]

2011. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nekem egyik se tetszik, de akkor már a bordó.
2011. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!