Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baja mindenkinek a...

Mi a baja mindenkinek a WestEnd-del?

Figyelt kérdés

Mi a barátnőimmel mindig oda megyünk vásárolni,de az osztályban mindenki mondja,hogy az milyen drága,meg hogy nem jó,stb...


Miért van ez?Szerintem egyáltalán nem drága.


2011. márc. 1. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki engedheti meg magának, hogy ilyen helyen vásároljon.
2011. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont az a bajom vele, hogy kevés az általam szeretett márka, vagy nincs is (Bershka, Stradivarius, Pull and Bear stb..) ellenben tömve van gagyi kínai/olasz butikokkal az egész földszint stb.. Meg hát a vásárlóközönség sem pont olyan, mint mondjuk a Mammutban vagy az Alle-ban.. remélem érted, mire gondolok..
2011. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem spec semmi bajom vele..igaz, hogy vidéki vagyok és a vonatom a nyugatiba fut be, így szinte mindig oda járok, de semmi bajom vele, sztem jó kis hely..az árakról meg: a márkaboltok(new yorker, mango stb)azok minden bevásárló kp-ban ugyanennyi, a drága boltokban meg én nem nagyon vásárolok. Szval nekem tetszik, és maga az épület is tök jó sztem...Tavaly egy évig Pesten laktam és jártam az összes nagyobb bev.kp-ban de a westend jött be a legjobban..:) Hogy a többi embernek mi baja vele,nem tom, én még egy ismerőstől sem hallottam rosszat a west end-ről..mért a te oszt.társaid konkrétan mért tartják rossznak?
2011. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlzsúfolt és ahogy elöttem is írták nézd meg a vásárlóközönséget.
2011. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert tele van az ilyen gazdag szülők pici elkényeztetett lányával ,mint te, akinek nincs jobb dologra költeni a szülőktől kapott pénzt, mert biztos vagyok benne,hogy nem maga keresi meg a pénzt rá.
2011. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mégis milyen alapon vonod te le azt a következtetést,hogy én elvagyok kényeztetve?Talán ismersz?

Mert akkor szólj,és nem fogok bunkókkal barátkozni.


És ha jól élünk,akkor mi van?

És mégis,hogy a francba keressek 14 évesen pénzt?

2011. márc. 1. 13:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. márc. 1. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem már túl nagy.:/ Én általában az Árkádba járok, mert sokkal emberbarátibb. Kevés üzlet van, amit tetszik, és mint ahogyan az már fönt említve volt, másabb a célközönség is.
2011. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Koszos putri hely, tele mindenféle sutyerákkal, kimondottan utálom.
2011. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 75%-os, 12.30-as vagyok.


Szerintem a 72%-os válaszolónál a kérdésed megfogalmazása vágta ki a biztosítékot - és most nem kötözködni akarok.


"az osztályban mindenki mondja,hogy az milyen drága,meg hogy nem jó,stb...

Miért van ez?Szerintem egyáltalán nem drága."


Szerinted. De gondolom tudod, hogy a "nem drága" fogalomkör minden osztálytársadnak - illetve, hogy pontosabb legyek, az ő szüleiknek - mást jelent. Aki minimálbérből vagy annál kicsit többől él, eszik, ruházkodik, annak valószínű, hogy drága attól még, hogy neked - illetve a szüleidnek - nem az.


És ne értsd féle, én sem vagyok szegény, de ennek ellenére tudom, látom másokon (hiszen ebben az országban élek, és nem járok csukott szemmel), hogy sokak nem tehetik meg, hogy a legfőbb szórakozásuk a Westendben való shoppingolás legyen.


De más plázáknál valóban nem drágább, sőt a sok butik miatt még talán picit olcsóbb is. De a fenti véleményemet fenntartom, hogy szutyok egy hely, főleg amikor beszabadulnak a 8. kerület díszmadarai.

2011. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!