Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fa nyakláncok sima pólóval...

A fa nyakláncok sima pólóval is jók?

Figyelt kérdés
17/f vagyok és mindig tetszettek ezek a fa nyakláncok, amik inggel ugye nagyon jók, de hétköznap nem nagyon hordok inget, csak sima fehér pólót meg most ugye pulóvert. Ezzel lehet viselni vagy nagyon hülyén néz ki? Nem ilyen nagy golyókra gondolok amúgy, hanem egy vékonyra
2011. febr. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A fa nyakláncok ugyanolyan jól passzolnak a sima pólóhoz mint az inghez, nyugi. A mintás pólóknál már vigyázz, ha nagyon erős a pólód mintája, akkor nem feltétlenül mutatnak jól együtt.
2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amikor pulóver van rajtam akkor hogy kell viselni? Felette vagy alatta? Csak mert egy kicsit lógósabb a nyaklánc ami tetszik, tehát nem olyan ami szorosan a nyakad körül van.
2011. márc. 1. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Asszem kb tudom milyen lehet a nyakláncod, én is olyanokat hordok.:)

Pulóverrel.. Háát ez nagyon függ attól, hogy pontosan milyen is az a pulcsi, milyen a nyakrésze.. Elvileg pulcsihozt is tök jók ezek a fanyakláncok, gyakorlatilag meg ezt te tudod eldönteni, tedd ki a pulcsidra és nézd meg, hogy mutat. Ha jól, akkor nyugodtan hord így!;)

2011. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában ilyen pulóvereket hordok: [link]
2011. márc. 1. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a nyaklánc meg ilyesmi: [link]


De van rajta egy ilyen: [link]

2011. márc. 1. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Rosszul képzeltem el a nyakláncot, olyan pulcsikhoz amit mutattál, szerintem ez a nyaklánc nem illik. Pólóhoz viszont igen, mindjárt itt a tavasz és a jóidő, és minden nap hordhatod a nyakláncod!;)


Egyébként szerintem az ilyen stílusú pulcsik önmagukban is jól mutatnak, akkor meg pláne ha van egy jó fazonra vágott hajad hozzá!:)

2011. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá jó hajam, de nem nagyon izgat :D, csak a nyaklánc... de miért milyet képzeltél el?
2011. márc. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!