Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Vaterán lévő Tiffany & Co....

Tramtram kérdése:

A Vaterán lévő Tiffany & Co. Nyakláncok eredetiek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

a vaterán még az 1500 forintos D&G öv is eredeti és még sorolhatnám....

szerintem nem az

2010. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de nem ilyen házi aukciókra gondoltam, hanem oölyanok akik külföldről hozzák be, és nagy tételekben árulják őket.:) Érted.
2010. dec. 2. 22:06
 3/5 anonim válasza:

Én vettem még 1-2 éve barátnőmnek egy Tiffany & Co nyaklánc és karkötő szettet. Nekem ismerős segített intézni. Én akkor a vaterás ár többszörösét fizettem ki érte.

Ami a vaterán van az nem ezüst, hanem 1-2 mikron vastagságig ezüstözött. Ha sokat hordják, akkor lekopik a felső réteg és látszik az alatta lévő. Ennyi. Amit én vettem az maximum koszolódik, oxidálódik, de a vaterás az kopik.

2010. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták a vaterán lévő ékszerek, nem rendes ezüstök hanem ezüstözöttek, abból is van több féle, olyan amin vékony réteg van és idővel lekopik, olyan ami vastagabb, de olyan is ami minőségi 925 sterlig ezüst és ha feketedne stb akkor sima ezüst tisztító folyadékkal meg lehet tisztítani és olyan lesz mint újkorában! Persze ezek se eredetiek, mint ahogy vaterán kb semmi! De 100% ra úgy néznek ki! Innentől kezdve meg pl engem nem tud érdekelni hogy nem eredeti 40 000Ft-ért hanem 100%-os másoalt 6-10 000-ért! Én nem azért veszek valamit hogy tudjam hogy most hu eredeti xy márkás cuccom van hanem azért mert tetszik! És ha ugyanezt a dizájnt megkapom töredék áron akkor simán megveszem! ép 2 napja vettem amúgy 1ik ismerős csajnak 13 000Ft-ért Tiffany lánc és karkötő szettet, a minöségibb másolatból, eredeti csomagolásba, kistáskával, bársony zsákocskával, díszdobozban, tiffany kártyával! Szóval 100% os szuper kínai másolat de senki meg nem mondja:) Hozzáteszem sok webshopba is ezeket a hamisítványokat árulják eredetiként, eredeti áron... szóval vatera még mindig jobb ott legalább nem eredeti árban adják ezeket, és ha rákérdez az ember sokszor el is mondják hogy tiszta ezüst -e vagy csak ezüstözött.
2011. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem eredetiek, de senki ne várjon egy csúcskategóriás ezüst láncot 2-3-4-5 ezerét. Még kicsivel többért sem.

Ugyanakkor ezek minőségi replikák, nem kopik le róluk az ezüst és megszólalásig hasonlítanak az eredetire. Ár-érték arányban mindenképpen jobbak, mint az originál.

2011. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!