Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövőre fogok felvételizni....

Jodi66 kérdése:

Jövőre fogok felvételizni. Szerintetek milyen öltözékben menjek oda?

Figyelt kérdés

14/L . Nos tudom még csak jövőre felvételizek, viszont nekem már van konkrét elképzelésem is.


Ruha: Fekete szoknyát gondoltam el magamnak, nem minit hanem olyan térdig érőt. Fehér blúzt, vagy szerintetek erre az alkalomra jó a matróz blúz? , ezt párosítanám fekete alkalmi cipővel.


Hajviselet: Hát igazándiból arra gondoltam hogy begöndörítem a hajam és a frufrum hátra tűzöm. Esetleg kivasalom a hajam.


Smink: Szerencsére nem szorulok rá a sminkre, mert nincsennek úgy nagyobb bőrhibáim és pattanásaim. Esetleg egy kis ajakápolót képzeltem el, esetleg szempilla spirált.


Írjátok le nektek mi a véleményetek, vagy hogy ti milyen öltözékben mentetek felvételizni. Köszönöm =)


2011. febr. 18. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán mentem farmerban, meg egy kicsit elegánsabb felsőben, de nem blúzban. Attól függ hova akarsz menni, de szerintem nem kell túlöltözni. Persze azért ne egy kopott, szakadt gatyában menj.
2011. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze. Egerbe akarok menni a Gárdonyi Géza ciszterni Gimnáziumba. Szerintem azért ott megnézik ki hogy van felöltözve.
2011. febr. 18. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fehér blúz-fekete szoknya elég szerintem, nem kell semmilyen cicoma. Én nagyon egyszerűen mentem, a hajammal semmit sem csináltam, mégis felvettek egy nagyon erős iskolába. Inkább a tudást pontozzák, mint a küllemet.
2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Valami ilyesmire gondoltam, ahogy írtam is sminket nem nagyon akarok használni. Mert pontosan elsősorban a tudást pontozzák.
2011. febr. 18. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:

szia ! :) szerintem öltözéknél mindenképpen fekete szoknya, és fehér blúz.:) farmerban semmiképp!

és ne akarj mű-csajnak kinézni, ez a lényeg.

szolid smink(amit írtál), haj.

én így mentem, és felvettek:) 15/L

2011. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, már ne haragudj, de ez teljesen beteges, egy évvel előre tervezgetni a ruhádat. Ha még az esküvődről lenne szó, de egy felvételire... Tanuljál inkább helyette, azzal sokkal többet teszel a felvételért. Hidd el, hogy se sminktől, se hajvasalástól nem fognak jobban fölvenni. Fodrászolni is felesleges, pasizni akarsz vagy felvételizni? Nézzél ki ápoltan, és vegyél fel valami rendesebb ruhát, ennyi. (Elég sokat felvételiztettem, hidd el, tudom, mi számít.)
2011. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Nme is gondoltam ilyeneket, jó tudom, de azért elgondoltam azért ez most ennyire bűn? Nme kell leoltani a fejem. Nem is a cicomára szánom a lényeget hanem az ápolt megjelenésre.
2011. febr. 18. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:25


egyetértek XD

2011. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy évre előre kigondoltad, hogy mi lesz rajtad a FELVÉTELIDEN? Najó, ehhez nem fűznék semmit.
2011. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jövőre felvételzel, és 14 vagy? Buktál?

Én is annyi vagyok, és most vagyok 9.es..

2011. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!