Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Miskolcon olcsón...

Hol lehet Miskolcon olcsón férfi csőnadrágot venni? :D

Figyelt kérdés
A szín mindegy, lehet fekete is, akár színes is, köszi a választ! :D
2011. febr. 17. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
bárhol, kínaiban tuti van olcsón.
2011. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb? :D A fekete vagy a színes? :D Kb. mennyibe kerül? :D
2011. febr. 17. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:

kínaiba kb. 3000 ft

piacon én már láttam 1500 ft

de a colosseumban is vannak nagyon olcsóért volt mikor 1690 vettem ott egy csőnacit...meg mondjuk egy rózsaszín csőnacit 2500 ami pl. new yorkerbe 6000 volt...(csak nem fishbone volt a márkája a színe egyezett) :)

szerintem fekete és a farmer (kék) színek jók...:)

színeset kevés emberen látok már...de lehet a tél miatt...tavasszal biztos többet hordják majd...nyáron meg úgyis rövid nacit visel mindenki

2011. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Colosseum merre van? HOgyan tudom megközelíteni? :D
2011. febr. 18. 01:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Miskolcon járatos, de egy ötletet azért adok:

Vegyél női csőgatyát! Sokkal jobbak, minden szempontból. Persze normálisat, nem csillogó-villogó virágmintásra gondolok. :) És lehet kapni minden boltban száz félét. Próbálj fel pár egyszerűbbet, nagyon jól tudnak kinézni! :)


Nekem a farmerjaim nagy része női csípő csőgatya, és nagyon jól állnak. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kényelmesebbek, mint a férfi gatyák. Hiszen a női gatyák mind sztreccsesek, a férfi gatyák meg szinte egyik sem. Egy divatos feszes farmerben, leülni tök kényelmetlen, ha nem sztreccses. Én mióta kipróbáltam egy sztreccsfarmert, már csak ilyet veszek magamnak. És tojok rá, hogy női, hiszen sokkal jobban is néz ki. Az hogy sztreccses, azért is jó, mert jobban kiadja az ember alakját. :)


Sok vékonyabb pasi - többek közt én is - azért is vesz nőit, mert ebből van rávaló kis méret is, férfiből meg csak nagyokat találok, amik lógnak a fenekemen, meg máshol is, mint tehénen a gatya. Ha meg már csőgatyát veszek fel, akkor az legyen tapadós mindenütt, bénán néz ki, ha lóg az ember fenekén.


És az sem utolsó szempont, hogy a nőit meg lehet venni sokkal olcsóbban. Én általában kínaikban szoktam venni, olyan 2-3000-ért. Sőt a választék is tízszer akkora, mint férfi gatyákból.


27F

2011. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miskolcon van 1 kínai, egy áráért mindig 2őt vehetsz. Ugyanolyan ruhák, mint a sima kínaiban, csak itt pl 2700-ért két felsőt tudsz venni, amott meg egyet. Tudod merre van a Virág nagyker? Abba az utcába van. A Búza tértől nincs messze.
2011. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, de sajnos nem tudom, merre van, mert csak pár hónapja tanulok itt... Azt tudom, hogy a Búza tér mellett van az árucsarnok (piac) és ott van kínai is, de abban nincs, a város többi kínaijában sincs és a márkásabb üzletekben vagy 12 ezernél kezdődnek, vagy nagyon egyszerűek. Nem simán koptatott farmert szeretnék, hanem egyszínű szák szárú csőnadrágot... :D


Ha így is tudsz segíteni, az nagyon jó lenne! :) Kérlek írd le, hogy milyen busszal lehet oda eljutni, vagy hogy smint... Köszi még egyszer! :D

2011. ápr. 18. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Szóval nem kell oda busz, gyalog 5 percre van.

Előkapartam neked a reklámszatyrot, azon rajta a cím.

Miskolc, Szeles utca 42.


Így már rá tudsz keresni google térképen, vagy osztálytársakat megkérdezel, merre van ez az utca. Még ennyit tudok segíteni neked: A búza téri piac parkolója mellett van. Ha a parkolót megtalálod, ez is meg lesz, van ott 1 patika is.

2011. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D:D
2011. ápr. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!