Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker-ben lehet férfi...

New Yorker-ben lehet férfi csőnadrágot kapni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyiért kb?
2011. máj. 30. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy ott lehet-e de szerintem igen. és 7 ezer körül lehet. De a bershkában biztos lehet.. egyik ismerősöm (fiú) ott vet női csőnadrágot.. Nem normális de jól áll neki:D akár ott is megnézheted
2011. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.
2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy férfi csőnadrág!
2011. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vidéki New Yorkerben nem hiszem.

Már hogyne lenne olyan hogy férfi csőnadrág. A Levi's is gyárt kifejezetten férfi csőnadrágot, szóval nyugi.


Ja és biztos több mint 7 ezer a New Yorkerben. A női lehet hogy 7 körül van de a férfi részlegen nincs ilyen olcsón.

Egyszer talátlam fekete férfi csőnadrágot 8990-ért, azóta se többet. Én inkább netről rendeltem.

2011. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs, mert férfi nem vesz fel csőnadrágot...
2011. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fecike válasza:
[link] Mostani termék,ha most mész meg találhatsz én is a new yorkerből veszem a csőnadrágokat. Remélam segíthettem!
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!