Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek az iskolai...

Tetszenek ezek az iskolai egyenruhák? Járnátok ilyenben iskolába?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 2. 21:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen járnék ilyenbe.
2011. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az egyenruhákkal az a baj, hogy nagyon keveseknek előnyös. Ezen kívül egyáltalán nem mindenki szeretne ennyire mini szoknyát, sőt inkább hordana nadrágot, akinek meg egy kicsit nagyobb a melle (értsd nagyobb az átlagos As japán méretnél) az dagadtnak tűnik a blúzban.


Divatolás meg így is-úgyis van, mert nincs egyen mobil, meg egyen táska meg egyen füzet meg egyen uzsonna.

A különbségek előjönnek, és a pervezek is tudnak nyáladzani a miniszoknyás kislányokra. Kösz, de nem.


21/L

2011. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Úgy lenne az igazi, ha lehetne hozzá térd fölé érő -de nem mini! -, térdig vagy bokáig érő szoknyát, vagy nadrágot választani. Akkor mindenkinek meglenne az, amit szeret, és kész.
2011. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek,de főleg a második. :)
2011. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én igen szerintem tök jó lenne:D Legalább nem kellene minden reggel azon gondolkodnom, hogy mit vegyek fel+szerintem tök hangulatos vagy hogy mondjam:D Szóval egyértelműen igen:P De nem hinném, hogy nálunk ez valaha is megvalósul...
2011. febr. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem venném fel. Nincs az a pénz, amivel engem rá lehetne bírni.

16/l

2011. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk az ilyen fehér ingek alapban rondán állnak..:/
2011. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Semmiféleképpen nem járnék ilyenben. :DDD Alkatom sincs hozzá :DD Elég nevetségesen festenék benne :D Meg... nem tudom, beletudnék őrülni, ha bele kéne olvadnom a tömegbe az egyenruhákkal.... nem járnék ilyenben akkor se, ha kötelezővé tennék... inkább rúgjanak ki, vagy mit tudom én, de nem bírnám elviselni.. :D

18L

2011. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen járnék ilyenbe, csak hosszabb szoknyával.
2011. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem én sem bírnám, mindig tennék valamit, hogy különbözzek a többiektől, és gyűlölöm a fehér blúzt (vizsgákra se szívesen veszem fel, csak úgy magában),de végre lázadhatnék ha már eddig nem volt alkalmam rá:-)

26/l

2011. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!