Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek az iskolai...

Tetszenek ezek az iskolai egyenruhák? Járnátok ilyenben iskolába?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 2. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Tetszenek, csak hosszabban.

Járnék, ha kéne, de amúgy nem égetném magamat, mert így bizony flúgosnak néznének :)

2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a 2. talán tetszik, de nem vennék fel egyenruhát..
2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
a 2. nagyon tetszik *.* én simán felvenném ha mo-n ez elvárás lenne :))) dejó lenne.
2011. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Abszolút. Anno a suliban mindig probléma volt, hogy miniszoknyában jártam, irigylem ezeket a lányokat, hogy őket kötelezik rá :D

Bár azt nem tudom elképzelni, hogy akik dagadtabbak, azok hogy vesznek fel ilyet :S

2011. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
szerintem is. nem lenne ez a kib*szott nagy divatozás
2011. febr. 2. 21:32
 6/23 A kérdező kommentje:
azok térdig érőt kapnak
2011. febr. 2. 21:33
 7/23 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszenek. Mondjuk már nem vagyok általános- vagy középiskolás, de ha az lennék, örülnék, ha ilyesmi egyenruha lenne (bár ebben a mocsok hidegben nem tudom milyen lehetne).

Most úgy néz ki, hogy mire a fiam iskolába megy, Angliában fogunk lakni, és külön örülök neki, hogy lesz egyenruhája :)

2011. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, én szívesen hordtam volna. Nem lett volna folyamatos divatbemutató, meg nem néznék le azokat, akiknek nincs pénze drága cuccokra.
2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én az első egyenruhában járok suliban csak nekünk nem zakó hanem pulcsi van....de gondolkozok azon ha visszakerülök hogy abban fogok járni de tuti kinéznének a suliban......de amúgy ez nagyon sarkított egyenruha általában picit hosszabbak és nem járhatzs velük úgy mintha az utcasarokról jöttél volna szal nyakendő meg minden rendbe kell legyen de igen én járnék ilyenekben...láttam ezeknél rosszabbbakat is
2011. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. tetszik a legjobban, a 2. a legkevésbé:) Kicsit tényleg hosszabbak lehetnének, már csak azért is, mert bár én szívesen hordok miniket, nem mindenki van ezzel így. meg iskolában szerintem illetlenség is.

Mindenesetre azért örülnék, ha bevezetnék az egyenruhákat, mert nem lenne ez a gusztustalan divatk*rválkodás a lányok között (14 évesen platform magassarkú és társai).

2011. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!