Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egerben honnan tudnák retro-s...

Egerben honnan tudnák retro-s cuccokat venni? És (bár ez nemtudom mennyire retro) de mély ülepű farmert.!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ízlésed úgy látom egyenesen arányos a helyesírásoddal...bocsi,de a mélyülepű nadrág borzalmas,úgy néz ki benne az ember,mintha beszart volna...
2011. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudtam hirtelen hogy fogalmazzam meg, tényleg elég furán írtam, elnézést!:) (De írni azért tudok)

A retro öltözködés meg nekem tetszik nagyon. Egyik srácon láttam világos színű mély ülepű farmert, barna bőr övvel, fekete bőr kabát, jó kis össze állítás, legalábbis nekem be jön.

2011. jan. 20. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Retro alatt mit értesz?

nekem a 80-as évek az, más korosztálynak a 90-es, idősebbeknek meg a 40-es évek?

2011. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!