Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert/farmerokat...

Milyen farmert/farmerokat hordjak?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű: Mivel nem vagyok egy modell alkat, nem vehetek föl mindenfélét. 52 kiló vagyok és 156 cm, tehát kicsit úgymond teltebb, kövérebb, "husisabb", kinek melyik tetszik. Leginkább a hasamra hízok, de a fenekem se éppen kicsi (nagynak nem mondanám, de nem kicsi) Szóval ez ügyben kérném a segítségeteket, hogy milyen farmert kéne hordjak, vagy milyen nadrágot. Csak normális válaszokat szeretnék, köszönöm.
2011. jan. 17. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Levi's. Annyi fazonjuk van, mint égen a csillag! Tuti találsz olyat, amelyik jól áll!
2011. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Levi'st javaslom én is, azon belül a Curve ID kollekciót. három típusból háromféle fazon, és az üzletekben azt is meghatározzák, melyik típus vagy (Slight Curve, Demi Curve, Bold Curve). van trapéz, egyenes, illetve csőszárú is, nameg ezerféle szín minden típusban. szerintem megéri, én is most vettem, és imádom!=)
2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!