Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varrónő kb. mennyiért tud...

Varrónő kb. mennyiért tud megcsinálni egy ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 13. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
én 5jegyűre tippelnék, de lehet, hogy tévedek :S
2011. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legbiztosabb, ha elmész egy varrónőhöz és megkérdezed (első)
2011. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megveszed az anyagot, fillérekért, ez pont egy olyan dolog, amit egy varráshoz hülye is meg tud csinálni, mert nem egy precíz munka, max a dereka nehezebb eset. Még a varrás díj hagyján, de mire találsz megfelelő anyagot és azt kifizeted... x.x

De inkább kérdezz meg párat, mert nem ugyanolyan tarifával (és minőséggel) dolgoznak.

2011. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hogy mennyiért csinálja meg nem tudom, de széép:))

ha kapnál választ, érdekel engem is.

egyébként van valami különleges neve az ilyen ruhának?

2011. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tüll szoknya.

szerintem max pár ezerből kijön az egész. Csak jól körül kell nézni! Vagy időt szánsz rá vagy pénzt :)

2011. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak beállítassz egy varrónőhöz egy képpel, hogy te ilyen ruhát szeretnél.Akkor szerintem 10.000 alatt ne számíts olcsóbbra:)

A tüll szoknyák a boltokban is drágábbak.

És persze az anyag ami kell hozzá az sem 2 fillér, plussz a varrónő is dolgozott ám eleget vele:D

2011. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!