Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyibe kerül egy küllőhúzó?...

Mennyibe kerül egy küllőhúzó? Mennyiért javítják meg, ha nem házilag akarom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn szándékozok BMX-et venni, kezdő leszek, de félek hogy olyasmit is kipróbálok, amit nem kéne.Anyámnak nincs minden hónapba pénze BMX-et venni nekem(kinek van?)

Ha bead egy nyolcast depressziós leszek,emiatt kérdezem...:D

Köszi!


2010. aug. 27. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olyan nehéz dolog centírozni, csak olvass utána, mert el lehet vele gányolni egy kereket.


Amúgy olyan 1000-1500 ft egy centírozás.

2010. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rengeteget segítettél...1500-at ki tudok 2hónapba fizetni... vagy ez általában mennyire gyakori?
2010. aug. 27. 11:09
 3/7 anonim válasza:

Ahogy nyolcas lesz a kerekedben. De én 1 éve nem centiroztattam, és még bírja a bringám.


Viszont a házi centírozással óvatosan. Egy ismerősöm akkora nyolcast csinált a kerekébe, hogy nem tudott elindulni :)

2010. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Taps neki:D


Milyen cangád van?

2010. aug. 27. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 300ftért vettem küllőhúzót nem nehéz centirozni :D én először csináltam és sikerült kiszedni belőle :) kicsit utánna kell olvasni :D hát kezdetben nem hiszem h nagy nyolcas lesz benne persze márkától is függ :D Én hónaponta centirozom és WTP zodiacom van =)
2010. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem Mongoose Programom lesz:D
2010. aug. 27. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
asszem 850-ért vettem küllőkulcsot és netes leírás alapján kezdtem centírozni. Előtte jól olvass utána, mert könnyen rakhatsz bele nagyobb 8-ast vagy akár tojást.
2010. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!