Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvételire mennyire kell...

AĐA kérdése:

Felvételire mennyire kell "kiöltözni"?

Figyelt kérdés

egy fekete szövetnadrág(cső)

egy fekete-fehér rövidujjú kockás ing

és egy ilyesmui cipő,csak nem pöttyös és van rajta egy strassz virág: [link]



ez igy jó? előre is köszi :D



14/L


2011. jan. 11. 13:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszi xD

nekem igy jó lesz...maradok ennél(:

2011. jan. 11. 16:14
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

a kockás ing szerintem nem alkalomhoz illő,főleg ha jobb féle suliba szeretnél bejutni,a többi jó, sok sikert a felvételihez !!! :)


18f

2011. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Móókuci ***** válasza:
100%

Hűű. Nálunk a felvételi a suliba olyan volt,mint bármelyik másik nap. Mindenki farmerbe,egyszerű utcai viseletbe.

Őszintén örülök is,hogy nem kellett azon is stresszelnem magam,hogy mi a fenét húzzak fel másnap,mert az nélkül is volt min törnöm a fejem... :)

De,ha nálatok ezt igy szokás, akkor ez az öltözet szerintem tökéletes,ha jól áll rajtad,és jól érzed benne magad. Ha végig görcsbe lennél,hogy nehogy lepattanjon a gomb,stb,biztos jól sikerülne a felvételi,szóval... :D

Sok sikert :)

2011. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

18f: gimnáziumba megyek,szóval igazad van,köszi :D

utolsó: amit leirtem jól áll és kényelmes is,szerintem marad :D

2011. jan. 12. 15:51
 15/17 anonim ***** válasza:
én is egy fehér blúzt javasolnék.egyszerűen jobb benyomást keltenél benne, és az ünnepségekre biztosan fog később kelleni.
2011. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sima írásbeli? Akkor nyugodtan menj valami laza cuccban, a fene se fog rá emlékezni, hogy milyen ruhában voltál.
2011. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha vmi város elitebb gimije, akkor mindenképp fehér inget válassz. jobb benyomást keltesz. írásbelin viszont tényleg mindegy. még egyetemen sem nézik az írásbeli vizsgán az öltözetet...
2011. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!