Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon görbe a lábam, és...

Nagyon görbe a lábam, és szégyellem, de mégis szeretnék csinosan öltözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy hosszú nadrágot vagy szoknyát veszek fel, akkor is látszik, hogy görbe. Pár évvel ezelőtt már kaptam is rá beszólást egy idegen csajtól az utcán, ami még jobban lenullázta az addig is semmi önbizalmamat. Unom már a nadrágot, szeretnék szoknyát hordani, de félek, hogy megint beszólnak, és igen, szégyellem, hogy ilyen görbe a lábam, mindig úgy érzem, hogy azt nézik undorodva. :(
2011. jan. 10. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg görbe a lábad - és nem csak beképzeled magadnak -, akkor csak a hosszú szoknyák maradnak. Azok között is lehet szép, nőies darabokat találni és lehet csinosan, nőiesen öltözködni. Ki kellene tapasztalnod, hogy a szűkebb fazonok közül milyen hosszúságú az, ami jól áll (a bővebb, pörgős szoknyákkal ugyebár nincs ilyen probléma). Akár most télen is felvehetsz vastagabb anyagból készült, hátul hosszabban felsliccelt (a lépcsőzést, buszra szállást megkönnyítendő) szoknyát csizmával. A beszólógatásokat meg engedd el a füled mellett. Ha az ember nagyon akar, bárkiben találhat hibát.
2011. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

esetleg képet nem tudnál felrakni...csak a lábadról...:)

akkor mi is eltudnánk dönteni, hogy mennyi van igazad és mennyire nem....mert nem minden attól függ, hogy görbe e a lábad, vmint az ember hajlamos magába szugerálni ezeket a gondolatokat....ami nem jó... szntem hagyd figyelmen kívül és nyugodtan vegyél fel szoknyát...ha valaki beszól vagy egyik füleden be - másikon ki...vagy mond meg, hogy nem kérdezted és hagyd ott

ha ezen rágódsz nem lessz jobb semmivel, csak magadat fogod ostorozni ami nem jó dolog :S

légy önmagad és merd vállalni aki vagy...senki sem tökéletes és mindenkiben van hiba...aki ilyenért beszól az vagy önimádó vagy cicababa, akinek rózsaszín a világ, esetleg fiúk, akik playboy újság nélkül nem bírják ki....sajnos odáig fajul a világ, hogy már a szeplők miatt is megszólnak embereket és akármit is csináljanak, azok ott lesznek, ha tetszik ha nem...először ezt neked kell elfogadnod magadban, hogy ilyen vagy és azt is, hogy másokban is van hiba...hidd el...(van akinek egy életen keresztül is lehetne sorolni :P )

[link]


[link]


2. probléma: görbe a lábad


Amíg még nem köszönt be a téli hideg, és nem kezdesz el csizmát hordani, viselj pántokkal díszített félcipőket, ezek ugyanis segítenek elrejteni lábaid görbeségét: olyan fazont válassz, amelyen a keresztpánt ferde, és a boka belsejétől indul lefelé, a bokád külső oldala irányába! Mivel azonban a cipő nem korrigálja teljesen lábaid alakját, néhány ruhadarabbal tereld el a figyelmet a lábszáradról: vásárolj feltűnő mintákkal teli, élénk színű, A vonalú szoknyákat!

Mit ne viselj?

Bármennyire is trendi viselet mostanában a csőnadrág, inkább ne viseld ezt a fazont, ugyanis még jobban kihangsúlyozza lábaid görbeségét! A minit és a szorosan a testhez simuló szoknyákat is érdemes kerülnöd!


erről az oldalról vettem a cikket...

[link]


sok fajta lábra vannak tippek...nézegesd meg ha érdekel..rem segítettem és további jó napot...

2011. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon görbe. Nem ér össze sem a vádlim, sem a térdem, sem a combom közvetlenül a hajlatnál, szépséges O az egész. Az a baj, hogy a hosszú szoknyák nem praktikusak a tömegközlekedés (busz) miatt, mert mindjárt piszkos lesz felszálláskor (hála a retkes járatoknak).
2011. jan. 10. 16:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, még ma lefotózom, ha tudom. Nem hazudok sajna, tényleg rettenetes. :/
2011. jan. 10. 16:59
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt van a kép, láthatjátok, hogy sajna igazam van. :(


[link]

2011. jan. 10. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, aki kérte a képet :)


köszi a képet...

szntem csak a bal lábad görbe 1 picit...a térdeknek nem kell összeérni, mert az sem jó...minden normális alkatúnak nem ér össze a térde-..mert úgy a normális...amúgy....szntem fekete az tényleg nem jó...de a fehér naci

[link]


[link]

..az olyan szín ami nagyon jól rejt...szntem egy fehér nadrágot válassz, ha tudsz, vagy valami világosabb színűt,pl:

[link]


[link]


ez egy sötétebb, de mivel "egyenes" féle szűkszárú.../ezt megmagyaráztam....:P kissé egyenesebbnek mutatja a lábad...

[link]


szoknyánál pl:


[link]


ezek, de alegutolsó a legjobban takaró de mégis mindnet megmutat :)


[link]


[link]


ez sem rossz bár nem tudom, hogy milyen a stílusod, habár akármien is...kiegészíted magaddal és akkor máris te vagy :) /már megint megaszontam /


remélem segítettem valamit :)

2011. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen a linken ( [link] van a hozzám legközelebb álló stílus, köszi szépen! :) Főleg a jobb oldali kép, az a kicsit rogyasztott szárú csizma talán jó is lenne, hiszen elrejti a vádlim, nem? Az az összeállítás nagyon tetszik, alkatilag én is ilyesmi vagyok, csak a csípőm széles, de az a szoknya pont ellensúlyozná.
2011. jan. 10. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Uramisten!!!!! Ezért vagy úgy oda? Sokkal durvábbra számítottam. Egy csomó csaj mutogatja az ilyen lábait, szerintem nem kéne rajta ennyit aggódnod (persze lehetne egyenesebb, de hát istenem, most mi van :)).
2011. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem sem kellene aggódnod miatta. Az én lában is hasonlóan "görbe", plusz alacsony is vagyok. 17 éves koromig nem tudtam elfogadni magam, azt hittem hogy nagyon szembetűnő aztán rájöttem, hogy semmi alapja nem volt az egésznek. Pedig én is kaptam beszólást... AZ én módszerem az volt, hogy bebeszéltem magamnak, hogy jól nézek ki, és mikor elhittem, akkor kezdtek el mások is dicsérni :)
2011. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a képen még jobbnak is tűnik, mint valójában. :S Valahogy be kéne beszélnem magamnak, hogy senkit sem érdekel, milyen, de nehéz ilyen semmi önbizalommal. :/ Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!