Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális dolog télen csizmát...

Normális dolog télen csizmát zokni/harisnya nélkül hordani?

Figyelt kérdés
Új barátnőm szilveszterkor jött fel hozzánk először. Meglepődtem amikor lehúzta a csizmáját. Amikor rákérdeztem, csak annyit mondott, hogy nem szereti. Találkoztatol már ilyennel?
2011. jan. 9. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

jézusom nem :D

de hát, annyi szokás ahány ház xD:)

2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Már össze is házasodtatok, hogy ide írsz? Amúgy a mostani divat egyáltalán nem normális. Persze nem mondom, hogy úgy kell öltözködni, mint az 1500-as években, de amilyen ruhák vannak most....
2011. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem hallottam még ilyenről. Én zoknit szoktam télen hordani. Aztán összejöttem egy fiúval és amikor levettem a csizmát mondta, hogy szerinte egy lánynak nem zoknit hanem harisnyát kell hordani csizmához. Azóta átszoktam és harisnyát, bokafixet szoktam hordani. Nagyon-nagyon ritkán veszek fel most már zoknit. 24/L
2011. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ennek köze sincs a trendihez,inkább röhögnivaló.Valamelyik marha kitalálta, a többi meg utánozza.Lehet jövőre nem lesz divat a kabát(télen)csak a top,akkor azt fogjátok minusz 10 fokban hordani???Ott a faluban is...!!!!
2011. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem hordanak egy csomóan zoknit csízma alá?? húú

én harisnyát és zoknit hordok, különben lefagy a lábam, és amúgy is kényelmetlen lenne mezítláb...

2011. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Találkoztam már ilyennel. Amúgy nem tudom miért hozzátok fel a divatot, a csaj nem azt mondta, hogy ez most a trendi, hanem, hogy nem szereti a zoknit.


Ettől függetlenül nem tartom túl higiénikusnak.

2011. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ennek tényleg nem sok köze van a trendhez. Előfordul, van aki nem szereti.


De azt sem értem, hogy mi az hogy egy nő nem hordhat zoknit?! 16:55-ös... Oo

Akkor valószínűleg az említett fiú sírva fakadna azon, hogy színes, gyerekeknek való zoknit hordok felnőtt nő létemre. Olcsó volt, a funkcióját meg betölti.

2011. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2.-ra: Hopp, ezt kicsit benéztem. Csak az "Egyéb kérdések" felirat jutott el a szürkeállományomig. De nevezhetjük jövőbelátásnak is. :-)
2011. jan. 9. 17:19
 9/11 A kérdező kommentje:
17:05-ösnek: Én inkább a felfázás és hasonlók miatt "aggódom".
2011. jan. 9. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Aki ilyen hülyeséget kitalál,komolyan mezitláb gyalogoltatnám végig a nagykörúton olyan minusz 13 ba.
2011. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!