Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek? Kicsit...

Mi a véleményetek? Kicsit X-lábam van és csámpás vagyok.

Figyelt kérdés

De nem vészesen...nemvagyok kövér 55 kiló vagyok és 170cm..

Mivel most a cső ill. répa nadrágok a menők szerintetek nem gáz ha ezeket hordom? Nagyon kihangsúlyozza a kis bénaságomat? : )

köszönöm : )


2011. jan. 8. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb lánynak x lába van, hiszen gondolj bele egymás után előre rakjuk a lábainkat járás közben, a fiúk pedig nem előre rakják a lábukat hanem oldalra, szóval az ő lábuk mindig kicsit terpeszbe van. :D Remélem érted mit akartam magyarázni. :)

Szerintem szép vékony vagy, úgyhogy simán. Vagy esetleg hordj magassarkút. Egyik barátnőm 176 cm (ő is 55 kg) és amióta magassarkú hord minden nap olyan kecsesen jár és olyan szépek benne a lábai. :)

2011. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 just.me ***** válasza:

Nagyon sok lánynak van X lába és mégis felveszi.

Nagyon sok lánynak szörnyen rosszan áll mégis felveszi.

Kétlem, hogy rosszul kéne érezned magad emiatt. :)

Szerintem jól állhat neked, és mivel nem X a lábad, csak kicsit, így nem üt ki.

A csámpás járásodon tudsz javítani.

Bután fog hangzani, de otthon a szoba végébe tegyél egy tükröt, és sétálj a tükör felé, így látod hogyan lépkedsz és oda tudsz figyelni. Egy idő után változni fog. :)

2011. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!