Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit Csámpás a lábam mit...

Kicsit Csámpás a lábam mit tehetek hogy korrigáljam?

Figyelt kérdés
Hello 16 éves vagyok nem rég vettem észre a cipőim befelé vannak "hajolva" ahogy lépek befelé süpped nem szép látvány mit tehetnék ellene ? Lúdtalpam nincs egészséges nem süllyedt a lábboltozatom és ezt orvos is mondta nem régen egy általános kivizsgáláson.
2010. aug. 22. 09:08
 1/8 anonim válasza:

kicsit az én lábam is csámpás...és még kicsit görbe is:S és ha magassarkút veszek fel ez meg is látszik nagyon:S próbálok nem csámpázni de nekem még akkor is látszik h görbe:S

15/L

2010. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor egy cipőben járunk XD ez pont illik ide amúgy én fiú vagyok remélem nem a sport miatt lett ilyen nem hagynám abba soha :S
2010. aug. 22. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj oda jobban a járásodra!!
2010. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

hát sztem sport miatt tuti nem:D

én 4 éves korom óta táncoltam.(tavalyig) és nekem még így is görbe, csámpás eegy picit a lábam:S de már elkezdtem gyúrni lábra....:D(hasra combra popsira):D:D remélem jobb lesz.

15/L

2010. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát énis kondiba járok immáron 2.5 éve és elött sztem nem volt olyan bár kitudja . Amúgy merre fele laksz ? ^^
2010. aug. 22. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is volt ilyen,(még mostanában is néha előfordul)de én úgy oldottam meg hogy amikor befelé állt a lábam akkor "normálisan" kifordítottam, és így jártam egy kicsit.Szerintem ha ezt minden nap megcsinálod akkor meg fogod szokni és már nem leszel olyan csámpás.;)

13/L

2010. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi megpróbálom de nem értem hogyan csinálhatnám mert menés közbe nem igen tudok végig a lábamra koncentrálni hogy jól álljon meg ez önkénytelen mozdulat. Valami betét féleséget érdemes hordani ? :D
2010. aug. 22. 10:08
 8/8 anonim válasza:
miskolcon lakok:)
2010. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!