Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy csámpás...

Azt hiszem, hogy csámpás vagyok vagy sántítok. Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés

Pár ember megkérdezte tőlem az évek során, hogy fáj-e a bal lábam, mert mintha sántítanék rá. Nem fáj, de volt kb. 8 évvel ezelőtt egy szalagszakadás a bal bokámban, ami azóta meggyógyult és a bokám újra megerősödött. Fájdalmat nem érzek, de úgy tűnik, hogy sántítok rá, mondjuk én nem nagyon veszem ezt észre, de gondolom, hogy azért, mert az évek során így szoktam meg. Hogyan tudnék a járásomon javítani?


23/L


2010. jan. 21. 16:47
 1/4 anonim válasza:
hat 8 ev utan eleg nehez lesz jaras stilust valtanod
2010. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem lesz könnyű, de mégis hogyan tudnék ezen segíteni?
2010. jan. 23. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornászhoz kellene járnod.
2010. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jártam gyógytornára, gyógymasszázsra, szedtem csonterősítőket. Ezek szerint nem ért túl sokat. Én amúgy észre sem veszem ezt, szóval gondolom, hogy nem olyan nagy szám, de mások már mondták, szóval gondolom, hogy van gond, csak nem igazán tudom, hogy pontosan mi.
2010. jan. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!