Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok Kat Von D...

Mit gondoltok Kat Von D stílusáról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És mit szólnátok ha egy ilyen embert meglátnátok az utcán??? (tetoválások nélkül, csak a stylus)


2011. jan. 6. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Eléggé szakadt és egyhangú, a feje meg giganagy.
2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy senki nem nézné jó szemmel, amilyen irigy és unintelligens emberek vannak itt. Viszont én személy szerint imádom Kat-et, mind a stílusát, mind a személyiségét (már amennyire megmutatkozott:).
2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a tetoválások (és a haja) miatt egyedi, amúgy fel sem tűnne a stílusa. Hisz miben másabb mint bárkié? Max több benne a bőr...
2011. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is bírom. :D Nekem nagyon szimpatikus az, amilyen ő, amilyen stílus képvisel. Ha az utcán látnék ilyen csajt, tuti azt gondolnám, hogy egyedi. Ha tetszik valakinek, ha nem, azért nem mindenki járkál így szerintem. :) Itt a képek között is van olyan, ami kicsit hétköznapibb, de szerintem inkább extravagáns ruhákban mocorog.

20L

2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca. ***** válasza:
80%
joszar képeket szedtél össze, de nekem bejön.
2011. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak a ruhái érdekelnek most rajta nem az h néz ki...
2011. jan. 6. 15:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Ez egy olyan stílus amit tudni kell viselni, kivágott póló meg bőr mellé nem lehet cicababának lenni mert béna lesz. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetsz nőies, Kat és Brody Dalle is hord magassarkút, sexis miniruhát... de kell egyfajta vagány, lesz.arom" attitűd. Ezt a ruhatárat nem lehet plázából hitelesen beszerezni. Turkáló, és otthoni átalakítás. Ha nincs meg benned a rockeres viselkedési hajlam, nevetséges lesz.

Ha tetoválás nem is, piercing, vadabb smink és feltűnőbb haj jár mellé :D

2011. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
azért jó ez a nő, mert olyan kisugárzása van, hogy még énis bemásznék mellé az ágyba (lány vagyok), ezt pedig sajnos nem tudod majmolni. a smink és a rengeteg tetkó teszi vaddá, egyébként ezekben a cuccokban elvegyülnél. a fekete királyabbul áll neki egyébként.
2011. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ízléstelen :S

Szeretem az egyedi öltözködést, de nekem ez olyan magamradobáltam, amit a szekrényemben először megpillantottam fíling.

2011. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem erdekeel masok velemenye, nekem o az "idol" nekem o a tokeletes,eljen a szabadsag, eljenek a tetkok
2011. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!