Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hol lehet ajándékb...

Szerintetek hol lehet ajándékba ruhákat kapni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hol tudnék olyan ruhákat megkapni amit mások felajánlanak, hogy nekeik már nem kell?
2010. dec. 29. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
www.ad6kap6.hu oldalon nézz körül, vagy adj fel hírdetést. Teljesen ingyenes oldal.
2010. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Milyen méret kellene? Nekem van pár lány babaruhám 1 éves korig, amit odaadnék Neked szivesen.
2010. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az nagyon kicsi, mert már 15 éves vagyok.
2010. dec. 29. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem más embernek sokkal jobban kell az ingyenruha mint neked. Gondolom nem lehettek olyan szegények ha van internetetek, ha meg igen, akkor ne netre basszátok ki a pénzt.
2010. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ezt a gondolatot sokkal kultúráltabban is meg lehetett volna fogalmazni.
2010. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy menj el a Caritas-hoz. Ott még válogatni is tudsz.
2010. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

21.47! Te sem lehetsz gazdag, lelkiekben semmiképp.


Ha te megkeseredett vagy, akkor legyen mindenki az...


A kiírt kérdésre nem válaszoltál, akkor meg mit írogatsz itt?


Kérdező! Az ad6kap6 oldalt nézd meg, és a vaterát is. Ott kifoghatsz dolgokat, hogy csak a postaköltséget kell fizetni. (max.1000 ft) Merre laksz?

2010. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én vagyok az egy éves ruhás, engem is kiakasztott ez a bunkó hozzászólás. Attól, mert még van nete, lehet egy családi csomagban is, manapság nem drága. Egy 15 éves tini pedig szeret öltözködni. Még mindig jobb, ha tőlünk kérdezi meg, mintha a szüleit nyúzná ruhákkal.

A vaterán és a teszveszen valóban rengeteg ruhát indítanak 1 FT-ról, olyat érdemes nézned, ami a lakhelyeden van és akkor postaköltség sincs.

2010. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg. Van aki hirdeti, hogy adna ruhát, te pedig hirdetheted, hogy elfogadnál.

2010. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
máltai szeretetszolgálat debrecen :DDDDDDDDDD
2010. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!