Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női tangák kényelmesek? 16F

A női tangák kényelmesek? 16F

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 12:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem a barátnőm akarja,hogy hordjam,meg hozzá melltartót!!
2010. dec. 31. 16:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vágja a végbeled! nem?
2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen barátnővel jönnék össze. Szerintem kényelmesebb mint a hagyományos. De a melltartó túlzás. Annak valamit tartania is kellene ám! 34/F
2011. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

meglehet szokni a tangát, az elején fura de aztán már nem

16L

am én mióta tangát hordok, csak éjszakára veszek fel normális bugyit, és akkor olyan mamásan érzem magam

bár mondjuk mindenki azt hordja,ami kényelmes neki

2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát basszus...rászoktam a tangára...már 4 hónapja csak azt hordok,és amióta a barátnőm kölcsönadja az általam választott melltartóját.....szinte csak push-upokat választok tőle.(olyan darabjai vannak,hogy azok megszólalnak :) )

már arra is rábeszélt (nagyon sok nadrágja van,hogy hordhatom azokat is ha akarom)...szinte ugyanolyan testalkatúak vagyunk

2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Izééékeh11 ***** válasza:

énis tangát hordok,én már megszoktam és szerintem kényelmes :D sőt,már normális bugyikat fel se birok venni :$ xD

13/L

2011. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kéééényelmes :)
2011. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát fiuként nőit nem hordanék. próbáltam már fel női bugyit, de nincs hely a felszerelésnek benne. férfi tangám viszont van, fürdőnadrág anyagból, az jobb
2011. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!