Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel bátyám szalagav...

Mit vegyek fel bátyám szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Mit vegyek fel hogy csinos legyek? Cicanaci és valami szép felső, vagy inkább egy csinos ruha? Előre is köszi a válaszokat! Mennek a pontok ha segítetek! :$
2010. dec. 15. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Koktélruha!

De a cicanaci+csini felső összeállítás is jó szerintem.

22 L

2010. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha cicanacit szeretnél felvenni akkor valami hasonló ( [link] ) csini inget vegyél fel hozzá a fehér boleró szerintem nem kell...vagy valami fűző szerű ( [link] )


ha a csinos ruhánál maradsz akkor :

[link]


[link]


hasonló ruhákat tudnék elképzelni egy szalagavatón:)

Persze ez attól függ hogy szeretnél csinos lenni,szolidan milyen frizurát választasz...hogyha a hosszú szép lábad van akkor szerintem legyen a szoknyás ruha...ha a dekoltázsod szeretnéd kiemelni akkor cicanaci és egy jó felső,top...:)

2010. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :) Mentek ám a pontok! Szerintetek Tally Weijlben vannak csinos koktélruhák? Mert holnap mennék megvenni, és elég kevés az időm, úgyhogy nem tennék felesleges köröket. :)
2010. dec. 15. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok :)

mindenhol vannak csinos rucik :) csak lehet nem neked megfelelők :) szerintem biztos találsz ott is olyat ami tetszeni fog...de figyelj arra hogy nehogy túl kihívóan öltözz mégis csak a testvéred szalagavatójára mész és nem discoba :)

2010. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Iiigen, valami visszafogott, csinos ruhára gondoltam :)
2010. dec. 15. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Tally Weijl-ben és a H&M-ben láttam a hétvégén nagyon csinos ruhákat. :)
2010. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Ehhez mit szólsz????

Szerintem ez is jó:)

Nem?

2010. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szépe ruha! :) Bár ma megvettem a ruhát, és hozzá illő cipőt is!:) Tally Weiljben vettem. Volt különben hasonló mint az utolsó válaszoló linkjén szereplő ruci és nagyon szép volt! Bár a cipzárral eléggé elrontották:/ De összességében szép ruha volt. :) Azt választottam volna szívem szerint, de sajnos Mes volt a legkisebb, én meg XSest hordok ííígy.. elég nagy volt:(.. De vettem egy fekete rózsaszín nagyon csini ruhát! :)

Köszönöm a válaszaitokat, ment a sok-sok pont! :)

2010. dec. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!