Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velúr bőr cipőm hóban ázott...

Velúr bőr cipőm hóban ázott foltosra, hogyan kell ápolnom?

Figyelt kérdés

Tegnap fáradtan hazajőve leraktam a hóban közben elázott cipőmet megszáradni és ma reggel foltos volt.


Sajnos nincs még ebben tapasztalatom, dobhatom ki/munkáscipőnek, vagy hogyan kellene ezt kezelni?


2010. nov. 29. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kifejezetten velur cipőhöz cipőápolót. Régen spray formában volt. Vannak olyan cipőboltok, ahol árulnak tisztitót is, de áruházakban, pl. Cora, Tesco is találsz.

Én amikor velur cipőm volt, ilyen esetben áttöröltem egy kicsit vizes ruhával, amikor megszáradt, akkor fujtam be, mert ha nem tettem, volt olyan, hogy megmaradt a folt.

2010. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elemi dolog hogy velúrbőrt nem használok csapadékban.
2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én is reggel befújtam, de a folt megmaradt. Megpróbálom letörölni vizes ronggyal, és úgy befújni majd, akkor.

2010. nov. 29. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy épp tönkrement a másik cipőm. :(
2010. nov. 29. 19:52
 5/6 A kérdező kommentje:
(holnap veszek másikat, mielőtt jönne a tanács. :D)
2010. nov. 29. 19:52
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi remekül bevált
2010. dec. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!