Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell még ápolnom a köldökét?

Kell még ápolnom a köldökét?

Figyelt kérdés
Pici babámnak leesett a köldök csonkja,ez után kell még alkohollal és hintőporral kezelni?Vagy elég ha csak az alkohollal megtisztítom neki,esetleg már egyikkel sem kell?Első baba és erről sajnos semmit nem tudok.
2009. febr. 2. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor esett le?

Én utána még pár napig kitörölgettem neki, nem muszály alkohollal, nekem egyébként is kellett kamillát főznöm, így az volt kéznél, azzal töröltem ki.

2009. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm annyit mondott,ha leesik akkor még egy két napig hintőporozzam este fürdés után.De hívd föl és kérdezd meg nyugodtan tőle,vagy a gyerek orvostól.Biztosan elmondják
2009. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap esett le neki és utánna még alkohollal át töröltem neki de hintőport már nem tettem rá.Azt hiszem kipróbálom a kamillát és azzal törölgetem neki.A védőnőmet nem értem el már akartam tőle kérdezni.

Köszi a válaszokat!

2009. febr. 2. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem még kezeld én csak alkoholt használtam ha bör színű akkor gyogyultbe
2009. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védő azt tanácsolta, hogy alkoholos fültisztítóval pucolgassam, és fürdés után köldökhintőpor. Nagyon szép a köldöke a kisfiamnak.
2009. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!